Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Kontakt för introduktionsprogram och särskolan

Här hittar du kontaktuppgifter för introduktionsprogram och särskolan.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

Ansvarig mentorNamnKontakt 
Administration- och handelsprogrammet
Arbetslagsledare

 

Maria Söderlund Lundman

 

maria.soderlund-lundman@norrtalje.se
0176 716 65

AH4-16    
AH4-17    
AH4-18    
AH4-19    

 

Individuellt- och yrkesalternativ
arbetslagsledare

 


Håkan Törnqvist

 


hakan.tornqvist@norrtalje.se
0176 711 52

IA19 Pascal Eisenring pascal.eisenring@norrtalje.se
IA19D (Flex) Karin Avellan-Hultman
Margareta Jansson Lundström
Andreas Pettersson

karin.avellan-hultman@norrtalje.se
margareta.jansson-lundstrom@norrtalje.se
andreas.pettersson@norrtalje.se

IMY19 Kristina Eriksson

kristina.eriksson@norrtalje.se

 

Individuella programmet
Arbetslagsledare

 

arbetslagstelefon
Jessica Gustafsson

 

0176 716 68
jessica.gustafsson@norrtalje.se

IVP4-16    
IVP4-17    
IVP4-18    
IVP4-19    

 

Språkintroduktion
Arbetslagsledare

 


Elsa Wittboldt

 


elsa.wittboldt@norrtalje.se
0176 28 42 73

SPRINT19

Elsa Wittboldt

Hanna Femtvik

Pia Valtersson Eriksson
Gustav Jepson
Karin Torlén

elsa.wittboldt@norrtalje.se
0176 28 42 73
hanna.femtvik@norrtalje.se
pia.valtersson-eriksson@norrtalje.se
gustav.jepson@norrtalje.se

 

Naturbruksprogrammet
Arbetslagsledare

 


Marie Jarting

 


marie.jarting@norrtalje.se

NP4-16

   

NP4-17

   

NP4-18

   

NP4-19

   

Yrkesintroduktionsprogram

   

IMYRK17, IMYRK18

   
Till Gymnasieskola
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.