Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm

Kontakt för introduktionsprogram och särskolan

Här hittar du kontaktuppgifter för introduktionsprogram och särskolan.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

Ansvarig mentorNamnKontakt 
   
Administration- och handelsprogrammet Maria Söderlund Lundman maria.soderlund-lundman@norrtalje.se
AH4-16    
AH4-17    
AH4-18    
AH4-19    
     
Individuellt alternativ och yrkesintroduktion    
Arbetslagsledare Håkan Törnqvist hakan.tornqvist@norrtalje.se
0176 711 52
IA19 Pascal Eisenring pascal.eisenring@norrtalje.se
IA19D (Flex) Karin Avellan-Hultman karin.avellan-hultman@norrtalje.se
  Margareta Jansson Lundström margareta.jansson-lundstrom@norrtalje.se
  Andreas Pettersson andreas.pettersson@norrtalje.se
IMY19 Kristina Eriksson kristina.eriksson@norrtalje.se
     
Individuella programmet    
Arbetslagsledare Jessica Gustafsson jessica.gustafsson@norrtalje.se
0176 716 68
IVP4-16    
IVP4-17    
IVP4-18    
IVP4-19    
     
Språkintroduktion    
Arbetslagsledare  Elsa Wittboldt  elsa.wittboldt@norrtalje.se
0176 28 42 73
SPRINT19  Elsa Wittboldt  elsa.wittboldt@norrtalje.se
0176 28 42 73
   Hanna Femtvik  hanna.femtvik@norrtalje.se
  Gustav Jepson gustav.jepson@norrtalje.se
  Karin Torlén karin.torlen@norrtalje.se
  Pia Valtersson Eriksson pia.valtersson-eriksson@norrtalje.se 
     
Naturbruksprogrammet    
Arbetslagsledare Marie Jarting marie.jarting@norrtalje.se
NP4-16    
NP4-17    
NP4-18    
NP4-19    
     
Till Gymnasieskola
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.