Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Kontakt för introduktionsprogram och särskolan

Här hittar du kontaktuppgifter för introduktionsprogram och särskolan.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

Ansvarig mentorNamnKontakt 
Administration- och handelsprogrammet
Arbetslagsledare

 

Maria Söderlund Lundman

 

maria.soderlund-lundman@norrtalje.se
0176 716 65

AH4-15    
AH4-16    
AH4-17    
AH4-18    
Individuellt- och yrkesalternativ
Arbetslagsledare

 

Håkan Törnqvist

 

hakan.tornqvist@norrtalje.se
0176 711 52

IA17, IA18 Håkan Törnqvist hakan.tornqvist@norrtalje.se
0176 711 52
IA18D (Flex) Margareta Jansson Lundström

Andreas Pettersson

margareta.jansson-lundstrom@norrtalje.se

andreas.pettersson@norrtalje.se

Individuella programmet
Arbetslagsledare
Arbetslagstelefon
Jessica Gustafsson

0176 716 68
jessica.gustafsson@norrtalje.se

IVP4-15    
IVP4-16    
IVP4-17    
IVP4-18    
Språkintroduktion
Arbetslagsledare


Elsa Wittboldt


elsa.wittboldt@norrtalje.se
0176 28 42 73

SPRINT17

Elsa Wittboldt

Kristina Eriksson

elsa.wittboldt@norrtalje.se
0176 28 42 73
kristina.eriksson@norrtalje.se

SPRINT18

Hanna Femtvik
Pia Valtersson Eriksson

hanna.femtvik@norrtalje.se
pia.valtersson-eriksson@norrtalje.se

Naturbruksprogrammet
Arbetslagsledare


Marie Jarting

 
marie.jarting@norrtalje.se

NP4-16

   

NP4-17

   

NP4-18

   

Yrkesintroduktionsprogrammen
Arbetslagsledare

   

IMYRK17, IMYRK18

   
Till Gymnasieskola
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.