Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt för introduktionsprogram och gymnasiesärskolan

Här hittar du kontaktuppgifter för introduktionsprogram och särskolan.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i.

Introduktionsprogram

Ansvarig mentor Namn Kontakt 

Individuellt alternativ och yrkesintroduktion/Språkindroduktion

Arbetslagsledare individuellt alternativ Håkan Törnqvist hakan.tornqvist@norrtalje.se
0176–711 52
  Pascal Eisenring pascal.eisenring@norrtalje.se
     
Arbetslagsledare språkintroduktion Elsa Wittboldt elsa.wittboldt@norrtalje.se

073–962 31 15, 073–558 20 75

  Hanna Femtvik hanna.femtvik@norrtalje.se
  Pia Valtersson Eriksson pia.valtersson-eriksson@norrtalje.se 
  Eva-Lotte Marcström eva-lotte.marcstrom@norrtalje.se

Individuellt alternativ-Flex

Arbetslagsledare  Pernilla Malmborg pernilla.malmborg@norrtalje.se
  Andreas Pettersson

andreas.pettersson@norrtalje.se

Gymnasiesärskolan

   

Individuella programmet

Arbetslagsledare Jessica Gustafsson jessica.gustafsson@norrtalje.se
IV19    
IV20    
IV21    
IV22    

Programmet för skog, mark och djur

Arbetslagsledare Marie Jarting marie.jarting@norrtalje.se
SK19    
SK21    
SK22    

Programmet för hotell, restaurang och bageri

Arbetslagsledare Maria Söderlund Lundman maria.soderlund-lundman@norrtalje.se
AH19    
HR20    
HR21    
HR22    
Senast ändrad: 2023-01-04
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.