Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt för introduktionsprogram och särskolan

Här hittar du kontaktuppgifter för introduktionsprogram och särskolan.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

Introduktionsprogram

Ansvarig mentor Namn Kontakt 
Individuellt alternativ och yrkesintroduktion/Språkindroduktion    
     
Arbetslagsledare individuellt alternativ Håkan Törnqvist hakan.tornqvist@norrtalje.se
0176 711 52
  Pascal Eisenring pascal.eisenring@norrtalje.se
     
Arbetslagsledare språkintroduktion Elsa Wittboldt elsa.wittboldt@norrtalje.se
0176 28 42 73
  Hanna Femtvik hanna.femtvik@norrtalje.se
  Gustav Jepson  gustav.jepson@norrtalje.se
  Pia Valtersson Eriksson pia.valtersson-eriksson@norrtalje.se 
  Eva-Lotte Marcström eva-lotte.marcstrom@norrtalje.se
     
     
     
Individuellt alternativ-Flex Arbetslagsledare  Pernilla Malmborg pernilla.malmborg@norrtalje.se
  Andreas Pettersson

andreas.pettersson@norrtalje.se

     
     

Särskolan

   
Individuella programmet    
Arbetslagsledare Jessica Gustafsson jessica.gustafsson@norrtalje.se
0176 716 68
IV17    
IV20    
IV20    
IV20    
IV20    
Naturbruksprogrammet    
Arbetslagsledare Marie Jarting marie.jarting@norrtalje.se
SK18    
SK19    
SK20    
Administration- och handelsprogrammet Maria Söderlund Lundman maria.soderlund-lundman@norrtalje.se
AH17    
AH18    
AH19    
Till Gymnasieskola
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.