Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt för högskoleförberedande program

Här hittar du kontaktuppgifter för de högskoleförberedande programmen.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

 

Ekonomiprogrammet

Arbetslagstelefon 0176-711 67
Sofie Videfors – Arbetslagsledare sofie.videfors@norrtalje.se
Anette Norinder anette.norinder@norrtalje.se
Kate Brante kate.brante@norrtalje.se
Maria Michalak maria.michalak@norrtalje.se
Ann-Kathrine Einarsson ann-kathrine.einarsson@norrtalje.se
Jörgen Eriksson jorgen.eriksson1@norrtalje.se
Daniel Revilla daniel.revilla-osorio@norrtalje.se
Sara Romi sara.romi@norrtalje.se
Martin Zung Stribell  martin.zung-stribell@norrtalje.se
Jeanette Lindh jeanette.lindh@norrtalje.se
Marine Alfredsson marine.alfredsson@norrtalje.se

Barn- och fritidsprogrammet och Estetprogrammet

Ulrika Palmkron – Arbetslagsledare 070-086 75 62
ulrika.palmkron@norrtalje.se
Cathia Aneröd cathia.anerod1@norrtalje.se
Camilla Hermansson camilla.hermansson@norrtalje.se 
Evelina Rodensjö Vatshaug evelina.rodensjo-vatshaug@norrtalje.se
Maria Lindgren maria.lindgren@norrtalje.se
Annelie Vatshaug annelie.vatshaug@norrtalje.se

Samhällsvetenskap Beteende

Arbetslagstelefon 0176-717 25
Joachim Hedin – Arbetslagsledare joachim.hedin@norrtalje.se
Anne-Marie (Mia) Björck anne-marie.bjorck@norrtalje.se
Carin Thulin carin.thulin@norrtalje.se
Johan Nyberg johan.nyberg@norrtalje.se
Ellen Eriksson ellen.eriksson@norrtalje.se
Linda Hoflund linda.hoflund@norrtalje.se
Ulrika Nordin ulrika.nordin@norrtalje.se
Marcus Malmstedt marcus.malmstedt@norrtalje.se
Alexander Malmstedt alexander.malmstedt@norrtalje.se
Jannika Ojeda Meftah jannika.ojeda-meftah@norrtalje.se
Annika Eriksson annika.eriksson1@norrtalje.se
Isabella Sundell isabella.sundell@norrtalje.se

Samhällsvetenskap Internationell

Arbetslagstelefon 0176-719 49
David Karlsson – Arbetslagsledare david.karlsson@norrtalje.se
Bo Johansson bo.johansson@norrtalje.se
Thomas Johansson thomas.johansson2@norrtalje.se

Samhällsvetenskap Flex

Pernilla Malmborg – Arbetslagsledare pernilla.malmborg@norrtalje.se
Sven Anders Johansson sven.johansson@norrtalje.se
Andreas Andersson andreas.andersson@norrtalje.se
Niels Hagersten niels.hagersten@norrtalje.se
Maria Nyberg maria.nyberg@norrtalje.se
Karin Avellan-Hultman - Elevsamordnare 073-558 24 12
karin.avellan-hultman@norrtalje.se
Nadja Lampe 076-699 68 77
nadja.lampe@norrtalje.se

Teknikprogrammet

Arbetslagstelefon 0176-714 65
Lina de Paulis – Arbetslagsledare lina.de-paulis@norrtalje.se
Gustav Elfström gustav.elfstrom@norrtalje.se
Johan Stare johan.stare@norrtalje.se
Katarina Aggring katarina.aggring@norrtalje.se
Pernilla Cason pernilla.cason@norrtalje.se
Anna-Karin Lönnström anna-karin.lonnstrom@norrtalje.se
Jenny Lööf jenny.loof@norrtalje.se
Saimon Lindberg saimon.lindberg@norrtalje.se
Adrian Axemo adrian.axemo@norrtalje.se
Sara Jedeward sara.jedeward@norrtalje.se
Jakob Hallegren jakob.hallegren@norrtalje.se

Naturvetenskapsprogrammet

Arbetslagstelefon 0176 719 62
Marlene Adolsson Funk – Arbetslagsledare marlene.adolfsson-funk@norrtalje.se
Jonas Hall jonas.hall@norrtalje.se
Mattias Ramström mattias.ramstrom@norrtalje.se 
Kristina Ottander kristina.ottander@norrtalje.se
Gisela Antonsson gisela.antonsson@norrtalje.se
Senast ändrad: 2022-11-09
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.