Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt för högskoleförberedande program

Här hittar du kontaktuppgifter för de högskoleförberedande programmen.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

Ansvarig mentor Namn Kontakt 
Ekonomiprogrammet
arbetslagsledare

Arbetslagstelefon

Sofie Videfors

0176 711 67

sofie.videfors@norrtalje.se

 

Anette Norinder

anette.norinder@norrtalje.se

 

Kate Brante

kate.brante@norrtalje.se

 

Maria Michalak
Ann-Kathrine Einarsson

maria.michalak@norrtalje.se
ann-kathrine.einarsson
@norrtalje.se

 

Maria Martell

maria.martell@norrtalje.se

 

Jörgen Eriksson

jorgen.eriksson1@norrtalje.se

 

Daniel Revilla daniel.revilla-osorio@norrtalje.se

 

David Holmström

david.holmstrom@norrtalje.se

 

Sara Romi

sara.romi@norrtalje.se

 

Martin Zung Stribell 

martin.zung-stribell@norrtalje.se

 

Jeanette Lindh

jeanette.lindh@norrtalje.se

Barn och fritidsprogrammet och Estetprogrammet

arbetslagsledare

 

Ulrika Palmkron

 

070 086 75 62
ulrika.palmkron@norrtalje.se

 

Cathia Aneröd

cathia.anerod1@norrtalje.se

  Andreas af Malmborg

andreas.af-malmborg@norrtalje.se

 

Camilla Hermansson camilla.hermansson@norrtalje.se 

 

Evelina Rodensjö Vatshaug evelina.rodensjo-vatshaug@norrtalje.se

 

Maria Lindgren

maria.lindgren@norrtalje.se

 

Annelie Vatshaug

annelie.vatshaug@norrtalje.se

Samhällsvetenskap
Beteende
arbetslagsledare


arbetslagstelefon
Gabriella Holgersson


0176 717 25
gabriella.holgersson@norrtalje.se

 

Anne-Marie (Mia) Björck

anne-marie.bjorck@norrtalje.se

 

Carin Thulin
Henry Persson Mulindwa

carin.thulin@norrtalje.se
henry.persson-mulindwa@norrtalje.se

 

Connie Larsson connie.larsson@norrtalje.se

 

Johan Nyberg

johan.nyberg@norrtalje.se

 

Joachim Hedin
Ellen Eriksson
joachim.hedin@norrtalje.se
ellen.eriksson@norrtalje.se

 

Linda Hoflund
Ulrika Nordin

linda.hoflund@norrtalje.se
ulrika.nordin@norrtalje.se

 

Andrei Lazar

andrei.lazar@norrtalje.se
 

Marcus Malmstedt

marcus.malmstedt@norrtalje.se
 

Marco Berton

marco.berton1@norrtalje.se
 

Gustav Erici

gustaf.erici@norrtalje.se

Samhällsvetenskap
internationell
arbetslagsledare


arbetslagstelefon
David Karlsson

0176 719 49
david.karlsson@norrtalje.se

 

Bo Johansson bo.johansson@norrtalje.se

 

Gisela Antonsson gisela.antonsson@norrtalje.se

 

Thomas Johansson thomas.johansson2@norrtalje.se

 

   

Samhällsvetenskap
Flex
arbetslagsledare

Pernilla Malmborg

pernilla.malmborg@norrtalje.se

 

Sven Anders Johansson

sven.johansson@norrtalje.se

 

Andreas Andersson

andreas.andersson@norrtalje.se

 

Niels Hagersten

niels.hagersten@norrtalje.se

 

Maria Nyberg

maria.nyberg@norrtalje.se

 

Claes Vesterberg

claes.vesterberg@norrtalje.se

Elevhälsosamordnare

Karin Avellan-Hultman

karin.avellan-hultman@norrtalje.se
073 558 24 12

 

Nadja Lampe

nadja.lampe@norrtalje.se

Teknikprogrammet
arbetslagsledare

Arbetslagstelefon

Lina de Paulis

0176 714 65

lina.de-paulis@norrtalje.se

 

Gustav Elfström gustav.elfstrom@norrtalje.se

 

Johan Stare johan.stare@norrtalje.se

 

Katarina Aggring katarina.aggring@norrtalje.se

 

Pernilla Cason pernilla.cason@norrtalje.se

 

Anna-Karin Lönnström anna-karin.lonnstrom@norrtalje.se

 

Jenny Lööf

jenny.loof@norrtalje.se

 

Saimon Lindberg

saimon.lindberg@norrtalje.se

 

Adrian Axemo

adrian.axemo@norrtalje.se

 

Sara Jedeward

sara.jedeward@norrtalje.se

Naturvetenskapsprogrammet
arbetslagsledare

Arbetslagstelefon
Linda Söderberg

0176 719 62
linda.soderberg@norrtalje.se

 

Fredrik Carlnäs

fredrik.carlnas@norrtalje.se

 

Jonas Hall jonas.hall@norrtalje.se

 

Mattias Ramström mattias.ramstrom@norrtalje.se 

 

Kristina Ottander
Marlene Adolfsson Funk
kristina.ottander@norrtalje.se
marlene.adolfsson-funk@norrtalje.se

 

Till Gymnasieskola
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.