Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Kontakt för högskoleförberedande program

Här hittar du kontaktuppgifter för de högskoleförberedande programmen.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

Ansvarig mentorNamnKontakt 
Ekonomiprogrammet
Arbetslagsledare

Arbetslagstelefon
David Holmström

0176 711 67
david.holmstrom@norrtalje.se

EK16A

David Holmström
Maria Martell

david.holmstrom@norrtalje.se
maria.martell@norrtalje.se

EK16B

Sofie Videfors
Maria Martell

sofie.videfors@norrtalje.se
maria.martell@norrtalje.se

EK17A

Jonas Gustafsson
Daniel Revilla
jonas.gustafsson@norrtalje.se
daniel.revilla-osorio@norrtalje.se

EK17B

Tove Hemer
Linda Nordgren Kilpeläinen

tove.hemer@norrtalje.se
linda.nordgren-kilpelainen@norrtalje.se

EK18A

Bertil Westerlund
Kathrin Larsen
bertil.westerlund@norrtalje.se
kathrin.larsen@norrtalje.se

EK18B

Martin Stribell Zung
Sara Jedeward

martin.zung-stribell@norrtalje.se
sara.jedeward@norrtalje.se

Estetprogrammet
Arbetslagsledare


Andreas Af Malmborg
0176 28 42 88
andreas.af-malmborg@norrtalje.se

ES17

Camilla Hermansson camilla.hermansson@norrtalje.se 

ES18

Andreas Af Malmborg andreas.af-malmborg@norrtalje.se

Samhällsvetenskap
Beteende
Arbetslagsledare


Arbetslagstelefon
Katherine Berg


0176 717 25
katherine.berg@norrtalje.se

SA16A

Anne-Marie (Mia) Björck
Evelina Vatshaug 

anne-marie.bjorck@norrtalje.se
evelina.vatshaug@norrtalje.se

SA16C

Anne-Marie (Mia) Björck
Evelina Vatshaug

anne-marie.bjorck@norrtalje.se
evelina.vatshaug@norrtalje.se 

SA17B

Connie Larsson
Isabelle Thunberg
connie.larsson@norrtalje.se
isabelle.thunberg@norrtalje.se

SA17C

Johan Nyberg
Katherine Berg

johan.nyberg@norrtalje.se
katherine.berg@norrtalje.se 

SA18B

Joachim Hedin
Ellen Eriksson
joachim.hedin@norrtalje.se
ellen.eriksson@norrtalje.se

SA18C

Linda Hoflund
Ulrika Nordin

linda.hoflund@norrtalje.se
ulrika.nordin@norrtalje.se

Samhällsvetenskap
internationell
Arbetslagsledare


Arbetslagstelefon
David Karlsson

0176 719 49

david.karlsson@norrtalje.se

SA16B

Andreas Af Malmborg

Bo Johansson

andreas.af-malmborg@norrtalje.se
bo.johansson@norrtalje.se

SA17A

Bo Johansson
Christina Aronsson Eriksson
Thomas Johansson

bo.johansson@norrtalje.se
christina.aronsson-erikson@norrtalje.se
Thomas.johansson@norrtalje.se

SA18A

Christina Aronsson Eriksson
David Karlsson
christina.aronsson-erikson@norrtalje.se 
david.karlsson@norrtalje.se

Samhällsvetenskap
Flex
Arbetslagsledare



Karin Avellan-Hultman



karin.avellan-hultman@norrtalje.se
073 558 24 12

SA17D

Marie Bjureström marie.bjurestrom@norrtalje.se 

SA18D

Andreas Andersson

andreas.andersson@norrtalje.se

Teknikprogrammet
Arbetslagsledare

Arbetslagstelefon
Anna-Karin Lönnström
0176 714 65
anna-karin.lonnstrom@norrtalje.se

TE16

Johan Stare johan.stare@norrtalje.se 

TE17A

Monica Sundell monica.sundell@norrtalje.se 

TE17B

Katarina Aggring
Simon Björklund
katarina.aggring@norrtalje.se
simon.bjorklund@norrtalje.se

TE18A

Philip Giannacos philip.giannacos@norrtalje.se

TE18B

Saimon Lindberg saimon.lindberg@norrtalje.se

Naturvetenskapsprogrammet
Arbetslagsledare

Arbetslagstelefon
Fredrik Carlnäs
0176 719 62
fredrik.carlnas@norrtalje.se

NA16

Jonas Hall
Linda Söderberg
jonas.hall@norrtalje.se
linda.soderberg@norrtalje.se

NA17

Fredrik Carlnäs 
Mattias Ramström
fredrik.carlnäs@norrtalje.se
mattias.ramstrom@norrtaje.se 

NA18

Kristina Ottander
Marlene Adolfsson Funk
kristina.ottander@norrtalje.se
marlene.adolfsson-funk@norrtalje.se
Till Gymnasieskola
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.