Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Kontakt för högskoleförberedande program

Här hittar du kontaktuppgifter för de högskoleförberedande programmen.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

Ansvarig mentorNamnKontakt 
Ekonomiprogrammet
arbetslagsledare

Arbetslagstelefon
David Holmström

0176 711 67
david.holmstrom@norrtalje.se

EK19A

Kristina Hellquist
Eva-Lotte Marcström

kristina.hellquist@norrtalje.se
eva-lotte.marcstrom@norrtalje.se

EK19B

Maria Michalak
Ann-Kathrine Einarsson

maria.michalak@norrtalje.se
ann-kathrine.einarsson
@norrtalje.se

EK17A

Daniel Revilla daniel.revilla-osorio@norrtalje.se

EK17B

Sofie Videfors

sofie.videfors@norrtalje.se

EK18A

Bertil Westerlund bertil.westerlund@norrtalje.se

EK18B

Martin Zung Stribell 
David Holmström

martin.zung-stribell@norrtalje.se
david.holmstrom@norrtalje.se

Estetprogrammet
arbetslagsledare


Andreas af Malmborg
0176 28 42 88
andreas.af-malmborg@norrtalje.se

ES17

Camilla Hermansson camilla.hermansson@norrtalje.se 

ES18

Andreas af Malmborg andreas.af-malmborg@norrtalje.se

ES19

Evelina Rodensjö Vatshaug evelina.rodensjo-vatshaug@norrtalje.se

Samhällsvetenskap
Beteende
arbetslagsledare


arbetslagstelefon
Gabriella Holgersson


0176 717 25
gabriella.holgersson@norrtalje.se

SA19C

Anne-Marie (Mia) Björck
Gabriella Holgersson


anne-marie.bjorck@norrtalje.se
gabriella.holgersson@norrtalje.se

SA19B

Carin Thulin
Henry Persson Mulindwa

carin.thulin@norrtalje.se
henry.persson-mulindwa@norrtalje.se

SA17B

Connie Larsson
Isabelle Thunberg
connie.larsson@norrtalje.se
isabelle.thunberg@norrtalje.se

SA17C

Johan Nyberg
Per Westman

johan.nyberg@norrtalje.se
per.westman@norrtalje.se

SA18B

Joachim Hedin
Ellen Eriksson
joachim.hedin@norrtalje.se
ellen.eriksson@norrtalje.se

SA18C

Linda Hoflund
Ulrika Nordin

linda.hoflund@norrtalje.se
ulrika.nordin@norrtalje.se

Samhällsvetenskap
internationell
arbetslagsledare


arbetslagstelefon
David Karlsson

0176 719 49

david.karlsson@norrtalje.se

SA19A

Bo Johansson bo.johansson@norrtalje.se

SA17A

Thomas Johansson

thomas.johansson@norrtalje.se

SA18A

David Karlsson david.karlsson@norrtalje.se

Samhällsvetenskap
Flex
arbetslagsledare



Karin Avellan-Hultman



karin.avellan-hultman@norrtalje.se
073 558 24 12

SA17D

Karin Avellan-Hultman
Marie Bjureström

karin.avellan-hultman@norrtalje.se
marie.bjurestrom@norrtalje.se 

SA18D

Andreas Andersson
Karin Avellan-Hultman
Elin Ehlde

andreas.andersson@norrtalje.se
karin.avellan-hultman@norrtalje.se
elin.ehlde@norrtalje.se

SA19D

Karin Avellan-Hultman
Ulrika Palmkron
Claes Vesterberg

karin.avellan-hultman@norrtalje.se
ulrika.palmkron@norrtalje.se
claes.vesterberg@norrtalje.se

Teknikprogrammet
arbetslagsledare

Arbetslagstelefon
Saimon Lindberg
0176 714 65
saimon.lindberg@norrtalje.se

TE19A

Sara Jedeward
Maria Lindgren
sara.jedeward@norrtalje.se
maria.lindgren@norrtalje.se

TE19B

Saimon Lindberg saimon.lindberg@norrtalje.se

TE17A

Monica Sundell monica.sundell@norrtalje.se 

TE17B

Katarina Aggring
Simon Björklund
katarina.aggring@norrtalje.se
simon.bjorklund@norrtalje.se

TE18A

Katarin Aggring
Pernilla Héléne Svensdotter Cason
katarina.aggring@norrtalje.se
pernilla.cason@norrtalje.se

TE18B

Jenny Lööf
Johan Stare
jenny.loof@norrtalje.se
johan.stare@norrtalje.se

 

Naturvetenskapsprogrammet
arbetslagsledare

 

arbetslagstelefon
Fredrik Carlnäs

 

0176 719 62
fredrik.carlnas@norrtalje.se

NA19

Jonas Hall
Linda Söderberg
jonas.hall@norrtalje.se
linda.soderberg@norrtalje.se

NA17

Fredrik Carlnäs 
Mattias Ramström
fredrik.carlnäs@norrtalje.se
mattias.ramstrom@norrtaje.se 

NA18

Kristina Ottander
Marlene Adolfsson Funk
kristina.ottander@norrtalje.se
marlene.adolfsson-funk@norrtalje.se
Till Gymnasieskola
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.