Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Elevhälsan

Här hittar du kontaktuppgifter till våra kuratorer, specialpedagoger och skolsköterskor.

Chatarina von Perner
Specialpedagog/speciallärare
073-962 37 43
chatarina.von-perner@norrtalje.se
Bygg och anläggning
Individuella alternativ Språkintroduktion
Restaurang och livsmedel
Fordon och transport
Sam - internationell
Vård och omsorg
   
Maria Pernefalk
Specialpedagog/speciallärare
073-962 38 58
maria.pernefalk@norrtalje.se
Sam - beteende
Natur
El och energi
Ekonomi
Estet
Försäljning och service (Handels och administration)
Sam - internationell
Teknik
Barn och fritid
   
Cecilia Lundberg
Kurator
0176-28 41 37
070-217 47 60
cecilia.lundberg@norrtalje.se
Ekonomi
Försäljning och service (Handels och administration)
Natur
Sam-Beteende
   

Hanna Puonti
Kurator
0176-28 34 31
070-086 75 19
hanna.puonti@norrtalje.se

Estet
El och energi
Fordon och transport
Restaurang och livsmedel
Vård och omsorg
Teknik
Barn och fritid

 

 
Nadja Zingmark
Kurator
0176-28 34 65
073-962 30 48
nadja.zingmark@norrtalje.se
Bygg och anläggning
Individuellt alternativ
Yrkesintroduktion
Språkintroduktion
Sam-Internationell
Flex
   
Ida Axelsson
Skolsköterska
0176-28 33 78
076-699 60 87
ida.axelsson@norrtalje.se
Bygg och anläggning
Försäljning och service (Handels och administration)
Individuellt alternativ
Yrkesintroduktion
Språkintroduktion
Sam-beteende
   
Lena Hällegårdh
Skolsköterska
0176-28 42 47
073-962 39 32
lena.hallegardh@norrtalje.se
Ekonomi
Natur
Sam-internationell
FLEX
   
Angelika Johansson Cristvall
Skolsköterska
0176-28 47 95
076-699 68 78
angelika.johansson-cristvall@norrtalje.se
El och energi
Estet
Fordon
Restaurang och livsmedel
Teknik
Vård och omsorg
Barn och fritid
   
Peter Fjellström
Socialpedagog
0176-28 42 37
peter.fjellstrom@norrtalje.se
Samtliga program
Senast ändrad: 2022-11-07
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.