Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Skolhälsovården

Här hittar du kontaktuppgifter till våra kuratorer, specialpedagoger och skolsköterskor.

RollKontaktProgram
Chatarina Von Perner
Specialpedagog/speciallärare

073 962 37 43
chatarina.von-perner@norrtalje.se

Bygg- och anläggning
El- och energi
Fordon- och transport
Handels- och administration
Individuellt alternativ
Restaurang- och livsmedel
Språkintroduktion
Vård- och omsorg
Yrkesintroduktion

Maria Pernefalk
Specialpedagog/speciallärare

073 962 38 58
maria.pernefalk@norrtalje.se

Ekonomi
Estet
Handel- och administration
Individuellt alternativ
Språkintroduktion
Naturvetenskap
Samhällsvetenskap
Teknik
Vård- och omsorg
Yrkesintroduktion
Åse Ekbrant
Kurator

0176 714 62
ase.ekbrant@norrtalje.se

Ekonomi
Estet
Handel- och administration
Naturvetenskap
Samhällsvetenskap
Teknik
Vård- och omsorg
Elena Karell
Kurator

0176 711 99
073 96 23 189
elena.karell@norrtalje.se

Bygg- och anläggning
El- och energi
Fordon- och transport
Gymnasiesärskolan
Handels- och administration
Individuellt alternativ
Yrkesintroduktion
Vård- och omsorg
Anna Billman
Skolsköterska

0176 748 54
anna.billman@norrtalje.se

Gymnasiesärskolan
Individuellt alternativ
Yrkesintroduktion
Språkintroduktion

Pia Granholm
Skolsköterska

0176 284 245
pia.zettergren-granholm@norrtalje.se

Bygg- och anläggning
El- och energi
Fordon- och transport 
Handel- och administration

Lena Hällegårdh Skolsköterska 

0176 284 247
073 962 39 32
lena.hallegardh@norrtalje.se

Naturvetenskap
Samhällsvetenskap
FLEX
Estet
Teknik 

Ulla Lindgren 
Skolsköterska

0176 284 243
073 962 39 28
ulla.lindgren@norrtalje.se

Ekonomi
Vård- och omsorg
Restaurang- och livsmedel

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.