Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontaktuppgifter till Rodengymnasiet

Här hittar du kontaktuppgifter till expeditionen och administrativ personal. Ta alltid kontakt med receptionen i första hand för allmänna frågor eller önskemål.

Roll  Kontakt Ansvarig för 
Madeleine Palm 
Receptionist

0176 713 24
rodengymnasiet@norrtalje.se
madeleine.palm@norrtalje.se

Allmänna frågor och hjälp att hitta rätt person

Kathrin Brunnberg 
Utbildningsadministratör
0176 714 64 kathrin.brunnberg@norrtalje.se

Barn- och fritidsprogrammet
Estetiska programmet
Handel- och administrationsprogrammet
Naturvetenskapsprogrammet
Samhällsvetenskap - beteende
Teknikprogrammet
Vård- och omsorgsprogrammet
AST-verksamhet:
Samhällsvetenskap FLEX
IA-Flex

Wiveca Westman Utbildningsadministratör
Systemansvarig
0176 715 48 wiveca.westman@norrtalje.se

Bygg- och anläggningsprogrammet
El- och energiprogrammet
Ekonomi
Fordons- och transportprogrammet
Samhällsvetenskap - internationell
Restaurang- och livsmedelsprogrammet
Särskoleverksamheten
Introduktionsprogram
IMS - Språkintroduktion
Individuellt alternativ och IMY

Annette Andersson 
Ekonomiassistent
0176 715 68 
annette.andersson@norrtalje.se
 
Maria-Emilia Levanto antagningshandläggare 0176 718 84
maria-emilia.levanto@norrtalje.se
 Rodengymnasiet
Erik Sagrén
intendent
0176 714 58
erik.sagren@norrtalje.se

Administrationen

Edin Obradovac
Drift- och servicetekniker

0176 719 19
edin.obradovac@norrtalje.se
Drift och service

Krister Birgersson
IT-administratör

0176 719 75
krister.birgersson@norrtalje.se

IT
Senast ändrad: 2018-08-16
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.