Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Skolledning och administrativ personal på Rodengymnasiet

Här hittar du kontaktuppgifter till skolledning och administrativ personal.

Roll KontaktAnsvarig för 
Jenny Nordstöm
Rektor

0176 719 46
Jenny.Nordstrom@norrtalje.se

 

Bygg- och anläggning
El- och energi
Fordon- och transport 
Individuellt alternativ
Restaurang- och livsmedel 

Michael Eriksson
Rektor

0176 717 64
michael.eriksson@norrtalje.se

Handel- och administration
Naturvetenskap 
Teknik
Vård- och omsorg

Annika Moe
Rektor

0176 715 08
annika.moe@norrtalje.se

Ekonomi
Estet
Samhällsvetenskap
Samhällsvetenskap FLEX
(AST-verksamhet)
Språkintroduktion

Bo Pettersson
Rektor

0176 747 62
bo.pettersson3@norrtalje.se
Särskolan

Jonatan Lyrén 
Administrativ chef

0176 284 190
jonatan.lyren@norrtalje.se

 

Erik Sagrén
Intendent

erik.sagren@norrtalje.se  
Annette Andersson Utbildningsadministratör 0176 715 68 annette.andersson@norrtalje.se Bygg- och anläggning
El- och energi
Fordon- och transport
Gymnasiesärskolan
Individuellt alternativ
Restaurang lärling 
Kathrin Brunnberg Utbildningsadministratör 0176 714 64 kathrin.brunnberg@norrtalje.se

Teknik
Handel- och administration Naturvetenskap
Vård- och omsorg
vaktmästeri

Wiveca Westman Utbildningsadministratör 0176 715 48 wiveca.westman@norrtalje.se

Ekonomi
Estet
Samhällsvetenskap
Samhällsvetenskap FLEX
(AST-verksamhet)
Språkintroduktion

Johan Cedergren 
Digimentalist
0176 710 73
johan.cedergren@norrtalje.se
 

Nicklas Söderblom Gräns
IT Administratör

0176 711 43
Nicklas.soderblom-grans@norrtalje.se

 
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.