Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Skolledning på Rodengymnasiet

Här hittar du kontaktuppgifter till skolledning och administrativ personal.

Roll  Kontakt Ansvarig för 

Gustav Johansson
Rektor

0176 28 33 52
gustav.johansson@norrtalje.se

Rodengymnasiet

Annika Moe
Programrektor

0176 715 08
annika.moe@norrtalje.se

Handels och administration
Samhällsvetenskap - beteende
Barn och fritid
AST-verksamhet:
Samhällsvetenskap FLEX
IA-Flex

Camilla Pettersson
Programrektor

0176 717 64
camilla.pettersson@norrtalje.se

Bygg och anläggning
Samhällsvetenskap - internationell
Restaurang och livsmedel
Introduktionsprogrammen:
Individuella alternativ och språkintroduktion 

Jonas Gustafsson
Programrektor

0176 717 91
jonas.gustafsson2@norrtalje.se

Estet
Fordon och transport
Teknik
Vård och omsorg

Katherine Berg
Programrektor

0176 718 90
katherine.berg@norrtalje.se
Ekonomi
El och energi
Naturvetenskap

Bo Pettersson
Rektor
0176 747 62
bo.pettersson3@norrtalje.se

Särskoleverksamheten

Knut Nygaard
Skolchef

0176 719 36
knut.nygaard@norrtalje.se

Gymnasieverksamheten
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.