Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm

Kontakt för yrkesförberedande program

Här hittar du kontaktuppgifter för de yrkesförberedande programmen.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

Ansvarig mentor Namn Kontakt 
Bygg- och anläggningsprogrammet
arbetslagsledare

Rickard Wahlgren

rickard.wahlgren@norrtalje.se

073 558 21 82
BA19 Per Blomgren per.blomgren@norrtalje.se
073 962 35 47
BA17A Andreas Levanto andreas.levanto@norrtalje.se
073 962 34 44
BA17B

Anders Öster

anders.oster@norrtalje.se
0176 746 90 
BA18

Rickard Wahlgren

rickard.wahlgren@norrtalje.se
073 558 21 82

El- och energiprogrammet
Arbetslagsledare


Arbetslagstelefon

Kenneth Oresved


0176 747 15 

kenneth.oresved@norrtalje.se

EE17A Jimmy Wester jimmy.wester@norrtalje.se 
073 962 31 05
EE17B Adrian Axemo adrian.axemo@norrtalje.se
EE18

Ove Jansson
Marine Alfredsson

ove.jansson@norrtalje.se
marine.alfredsson@norrtalje.se

EE19

Kenneth Oresved kenneth.oresved@norrtalje.se

 

Fordons- och transportprogrammet
arbetslagsledare




Rasmus Larsson



rasmus.larsson@norrtalje.se
073 558 2254
FT19A Fredrik Eliasson fredrik.eliasson@norrtalje.se
073 558 22 53
FT19B

Daniel Jerkesten

bo.eriksson-jerkesten@norrtalje.se

FT18A

Rasmus Larsson

rasmus.larsson@norrtalje.se

FT18B

Fredrik Andersson
Bengt Nilsson

fredrik.andersson@norrtalje.se
bengt.nilsson@norrtalje.se

FT17A

Hans Öberg

hans.oberg@norrtalje.se 

FT17B

 

Mats Sollenhag
Martin Sundahl

mats.sollenhag@norrtalje.se
martin.sundahl@norrtalje.se

Handels- och administrationsprogrammet

Arbetslagsledare


arbetslagstelefon

Lena Jonsson
Kristina Carlsson


0176 716 39

lena.jonsson2@norrtalje.se
kristina.carlsson@norrtalje.se
HA17A Karin Berg karin.berg@norrtalje.se
HA17B Ina Engebretsen
Ingrid Kjellberg
ina.engebretsen@norrtalje.se 
ingrid-marie.kjellberg@norrtalje.se
HA18A Kristina Carlsson kristina.carlsson@norrtalje.se
HA18B Lena Jonsson lena.jonsson2@norrtalje.se

HA19

Dimitrios Konstantis
Jeanette Lindh

dimitrios.konstantis@norrtalje.se
jeanette.lindh@norrtalje.se

 

Restaurang och livsmedel

Arbetslagsledare

 

Johnny Johansson

 

johnny.johansson@norrtalje.se
073 962 39 98

 RL17, RL18, RL19 Johnny Johansson johnny.johansson@norrtalje.se
073 962 39 98

Vård- och omsorgsprogrammet
Arbetslagsledare
VO19

Arbetslagstelefon

Anna Wahlgren
0176 719 59

anna.wahlgren@norrtalje.se
070-086 7595
vårdlärare
VO18
 Camilla Klein  camilla.grimsby-klein@norrtalje.se
070-0867594
svenska- och engelskalärare
VO17
 Karin Fröbom  karin.frobom@norrtalje.se
svenska - och historielärare  Marie Ackell  marie.ackell-liden@norrtalje.se
Till Gymnasieskola
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.