Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt för yrkesprogram

Här hittar du kontaktuppgifter för yrkesprogrammen.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

   

Barn och fritidsprogrammet och Estetprogrammet

Ulrika Palmkron – Arbetslagsledare ulrika.palmkron@norrtalje.se
070-086 75 62
Cathia Aneröd cathia.anerod1@norrtalje.se
Camilla Hermansson camilla.hermansson@norrtalje.se 
Evelina Rodensjö Vatshaug evelina.rodensjo-vatshaug@norrtalje.se
Maria Lindgren maria.lindgren@norrtalje.se
Annelie Vatshaug annelie.vatshaug@norrtalje.se
   

Bygg- och anläggningsprogrammet

Rickard Wahlgren – Arbetslagsledare rickard.wahlgren@norrtalje.se
073-558 21 82
Per Blomgren per.blomgren@norrtalje.se
073 962 35 47
Andreas Levanto andreas.levanto@norrtalje.se
073-962 34 44
Roger Helvinsson roger.helvinsson@norrtalje.se
Karin Hedlund karin.hedlund@norrtalje.se

El- och energiprogrammet

Kenneth Oresved – Arbetslagsledare kenneth.oresved@norrtalje.se
0176-719 32 
Jimmy Wester jimmy.wester@norrtalje.se 
073-962 31 05
Klas Enz klas.enz@norrtalje.se
Ove Jansson ove.jansson@norrtalje.se

Fordons- och transportprogrammet

Oscar Johansson – Arbetslagsledare oscar.johansson@norrtalje.se
070-086 73 68
Rasmus Larsson rasmus.larsson@norrtalje.se
073-558 2254
Fredrik Eliasson 073 558 22 53
fredrik.eliasson@norrtalje.se
Daniel Jerkesten bo.eriksson-jerkesten@norrtalje.se
Daniel Andersson daniel.andersson@norrtalje.se
Fredrik Sterner fredrik.sterner@norrtalje.se
Hans Öberg hans.oberg@norrtalje.se 
Anders Viklund anders.viklund@norrtalje.se
Fredrik Andersson fredrik.andersson@norrtalje.se
Mats Sollenhag mats.sollenhag@norrtalje.se
Martin Sundahl martin.sundahl@norrtalje.se
Bengt Nilsson 073-962 34 24
bengt.nilsson@norrtalje.se

Försäljnings- och serviceprogrammet (Handels- och administrationsprogrammet)

Arbetslagstelefon 0176-716 39
Kristina Carlsson – Arbetslagsledare kristina.carlsson@norrtalje.se
Karin Berg karin.berg@norrtalje.se
Christina Aronsson Eriksson christina.aronsson-eriksson@norrtalje.se
Per Sifvert per.sifvert@norrtalje.se
Jane Söderström jane.soderstrom@norrtalje.se

Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Johnny Johansson – Arbetslagsledare 073-962 39 98
johnny.johansson@norrtalje.se
Therés Henriksson theres.henriksson@norrtalje.se

Vård- och omsorgsprogrammet

Camilla Klein 070-086 75 94
camilla.grimsby-klein@norrtalje.se
Pia Varrailhon pia.varrailhon@norrtalje.se
Karin Fröbom karin.frobom@norrtalje.se
Nora Tabbouche nora.tabbouche@norrtalje.se

 

Senast ändrad: 2022-10-11
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.