Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt för yrkesprogram

Här hittar du kontaktuppgifter för de yrkesprogrammen.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

Ansvarig mentor Namn Kontakt 

Barn och fritidsprogrammet och Estetprogrammet

Arbetslagstelefon
Ulrika Palmkron

070 086 75 62
ulrika.palmkron@norrtalje.se

 

 

Cathia Aneröd cathia.anerod1@norrtalje.se

 

Andreas af Malmborg andreas.af-malmborg@norrtalje.se

 

Camilla Hermansson camilla.hermansson@norrtalje.se 

 

Evelina Rodensjö Vatshaug evelina.rodensjo-vatshaug@norrtalje.se

 

Maria Lindgren

maria.lindgren@norrtalje.se

 

Annelie Vatshaug

annelie.vatshaug@norrtalje.se

 

 

 

Bygg- och anläggningsprogrammet
Arbetslagsledare

Rickard Wahlgren

rickard.wahlgren@norrtalje.se

073 558 21 82
  Per Blomgren per.blomgren@norrtalje.se
073 962 35 47
  Andreas Levanto andreas.levanto@norrtalje.se
073 962 34 44
 

Roger Helvinsson

roger.helvinsson@norrtalje.se

 

Karin Hedlund

karin.hedlund@norrtalje.se
El- och energiprogrammet
Arbetslagsledare

Arbetslagstelefon
Marine Alfredsson

0176 719 32 
marine.alfredsson@norrtalje.se

  Jimmy Wester jimmy.wester@norrtalje.se 
073 962 31 05
     
 

Ove Jansson

ove.jansson@norrtalje.se

 

Kenneth Oresved kenneth.oresved@norrtalje.se

Fordons- och transportprogrammet
Arbetslagsledare

Oscar Johansson oscar.johansson@norrtalje.se
070-086 73 68

 

Rasmus Larsson rasmus.larsson@norrtalje.se
073 558 2254
  Fredrik Eliasson fredrik.eliasson@norrtalje.se
073 558 22 53
 

Daniel Jerkesten

bo.eriksson-jerkesten@norrtalje.se

 

Daniel Andersson

daniel.andersson@norrtalje.se

 

Fredrik Sterner

fredrik.sterner@norrtalje.se

 

Klas Enz

klas.enz@norrtalje.se

 

Jakob Hallegren

jakob.hallegren@norrtalje.se

 

Hans Öberg

hans.oberg@norrtalje.se 

 

Anders Viklund

anders.viklund@norrtalje.se

 

Fredrik Andersson

fredrik.andersson@norrtalje.se

 

Mats Sollenhag

mats.sollenhag@norrtalje.se

 

Martin Sundahl

martin.sundahl@norrtalje.se

 

Christopher  Sollenhag

 

christopher.sollenhag@norrtalje.se

Försäljnings- och serviceprogrammet
(Handels- och administrationsprogrammet)

Arbetslagsledare

Arbetslagstelefon



Kristina Carlsson

0176 716 39



kristina.carlsson@norrtalje.se
  Karin Berg karin.berg@norrtalje.se
 

Christina Aronsson Eriksson

christina.aronsson-eriksson@norrtalje.se

 

Per Sifvert

per.sifvert@norrtalje.se

 

Jane Söderström

jane.soderstrom@norrtalje.se

 

 

 

Restaurang och livsmedel
Arbetslagsledare

Johnny Johansson

johnny.johansson@norrtalje.se
073 962 39 98

  Therés Henriksson theres.henriksson@norrtalje.se

Vård- och omsorgsprogrammet
Arbetslagsledare

Anna Wahlgren anna.wahlgren@norrtalje.se
070-086 7595
vårdlärare  Camilla Klein  camilla.grimsby-klein@norrtalje.se
070-0867594
svenska- och engelskalärare  Karin Fröbom  karin.frobom@norrtalje.se
   Nora Tabbouche  nora.tabbouche@norrtalje.se
Till Gymnasieskola
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.