Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Kontakt för yrkesförberedande program

Här hittar du kontaktuppgifter för de yrkesförberedande programmen.

Har du frågor kring något gällande din skolgång, eller ditt barns skolgång, kontakta i första hand klassens mentor och annars arbetslagsledaren för de arbetslag du eller ditt barn går i. 

Ansvarig mentorNamnKontakt 
Bygg- och anläggningsprogrammet
Arbetslagsledare


Rickard Wahlgren



rickard.wahlgren@norrtalje.se
073 558 21 82

BA16A

Rickard Wahlgren

rickard.wahlgren@norrtalje.se
073 558 21 82

BA16B

Anders Öster

anders.oster@norrtalje.se
0176 746 90

BA17A

Andreas Levanto andreas.levanto@norrtalje.se
073 962 34 44

BA17B

Anders Öster

Andreas Levanto
 anders.oster@norrtalje.se
0176 746 90
andreas.levanto@norrtalje.se
073 962 34 44

BA18

Per Blomgren

Roger Helvinsson

per.blomgren@norrtalje.se 
073 962 35 47
roger.helvinsson@norrtalje.se
073 558 21 06

El- och energiprogrammet
Arbetslagsledare

Arbetslagstelefon
Kenneth Oresved
0176 747 15
kenneth.oresved@norrtalje.se

EE16A

Jimmy wester

jimmy.wester@norrtalje.se 
073 962 31 05

EE16B

Jonathan Bodman

jonathan.bodman@norrtalje.se 
073 962 31 13

EE17A

Dick Helvinsson

dick.helvinsson@norrtalje.se 
0176 747 15

EE17B

Jonathan bodman jonathan.bodman@norrtalje.se 
073 962 31 13

EE18

kenneth Oresved

kenneth.oresved@norrtalje.se
0176 747 15

Fordons- och transportprogrammet
Arbetslagsledare




Henrik Nilsson (Fordons)
Fredrik Andersson
(Transport)



henrik.nilsson@norrtalje.se
073 558 22 54
fredrik.andersson@norrtalje.se
0176 714 95

FT16A

Andreas Viklund

Fredrik Eliasson

andreas.viklund@norrtalje.se 

fredrik.eliasson@norrtalje.se
073 558 22 53

FT16B

 

 

FT17A

Daniel Andersson  daniel.andersson@norrtalje.se

FT17B

   

FT18A

Henrik Nilsson

Daniel Jerkesten

henrik.nilsson@norrtalje.se
073 558 22 54 
bo.eriksson-jerkesten@norrtalje.se
073 962 38 64

FT18B

Annelie Vatshaug

Klas Enz

annelie.vatshaug@norrtalje.se
073 558 24 83
klas.enz@norrtalje.se
073 558 24 86

Handels- och administrationsprogrammet
Arbetslagsledare


Arbetslagstelefon
Lena Jonsson

0176 716 39

lena.jonsson2@norrtalje.se

HA16

Anita Leonardsson
Johan Möllerman

anita.leonardsson@norrtalje.se
johan.mollerman@norrtalje.se

HA17A

Karin Berg karin.berg@norrtalje.se

HA17B

Ann-Katrin Ivarsson ann-katrin.ivarsson@norrtalje.se 

HA18A

Kristina Carlsson kristina.carlsson@norrtalje.se

HA18B

Lena Jonsson lena.jonsson2@norrtalje.se

Restaurang och livsmedel
Arbetslagsledare


Johnny Johansson


johnny.johansson@norrtalje.se
073 962 39 98

RL16, RL17, RL18

Johnny Johansson johnny.johansson@norrtalje.se
073 962 39 98

Vård- och omsorgsprogrammet
Arbetslagsledare

Arbetslagstelefon
Maria Staffangård

0176 719 59
maria.staffangard@norrtalje.se

VO16

   

VO17

   

VO18

   
Till Gymnasieskola
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.