Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm

Elevhälsan

På elevhälsan arbetar vi för att eleverna ska må så bra som möjligt. Du behöver inte vara sjuk för att komma till oss. Vi finns även för dig som bara vill prata eller ställa en fråga.

RollKontaktProgram
Chatarina Von Perner
Specialpedagog/speciallärare

073 962 37 43
chatarina.von-perner@norrtalje.se

Bygg och anläggning
Individuella alternativ Språkintroduktion
Restaurang och livsmedel
Estet
Fordon och transport
Teknik

Maria Pernefalk
Specialpedagog/speciallärare

073 962 38 58
maria.pernefalk@norrtalje.se

Samhällsvetenskap - beteende
Natur
Vård och omsorg
El och energi
Ekonomi
Handels och administration
Sam - internationell

Åse Ekbrant
Kurator

 

 

Lina Uggla Hedqvist
Kurator 

 

0176 714 62
ase.ekbrant@norrtalje.se

 

 

0176-715 71, 073-9623629

Lina.uggla-hedqvist@norrtalje.se

Ekonomi
Handel och administration
Sam-internationell
El- och energi


Estet
Teknik
Fordon
Sam-Flex

Elena Karell
Kurator

 

 

 

Kicki Silverbern
Kurator

0176 711 99
073 96 23 189
elena.karell@norrtalje.se

 

 


0176 711 18
070 250 83 89
eva.silverbern@norrtalje.se

Bygg och anläggning
Gymnasiesärskolan
Individuellt alternativ
Yrkesintroduktion
Restaurang - lärling
Språkintroduktion
Grundsärskolan


Sam-beteende
Natur
Vård- och omsorg

Anna Billman
Skolsköterska

0176 28 42 54
anna.billman@norrtalje.se

Gymnasiesärskolan
Grundsärskolan
Individuellt alternativ
Yrkesintroduktion
Språkintroduktion
Bygg- och anläggning
Restaurang - lärling
Ekebyholm
NP4

Pia Granholm
Skolsköterska

0176 284 245
pia.zettergren-granholm@norrtalje.se

Ekonomi
Sam-internationell
El- och energi
Handel- och administration

Lena Hällegårdh 
Skolsköterska 

0176 284 247
073 962 39 32
lena.hallegardh@norrtalje.se

Naturvetenskap
Sam-beteende
Vård- och omsorg
FLEX

Ulla Lindgren 
Skolsköterska

0176 284 243
073 962 39 28
ulla.lindgren@norrtalje.se

Estet
Teknik
Fordon

 

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.