Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Elevhälsan

På elevhälsan arbetar vi för att eleverna ska må så bra som möjligt. Du behöver inte vara sjuk för att komma till oss. Vi finns även för dig som bara vill prata eller ställa en fråga.

Roll Kontakt Program
Chatarina von Perner
Specialpedagog/
speciallärare

073 962 37 43
chatarina.von-perner@norrtalje.se

Bygg och anläggning
Individuella alternativ Språkintroduktion
Restaurang och livsmedel
Estet
Fordon och transport
Sam - internationell
Vård och omsorg

Maria Pernefalk
Specialpedagog/
speciallärare

073 962 38 58
maria.pernefalk@norrtalje.se

Sam - beteende
Natur
El och energi
Ekonomi
Estet
Handels och administration
Sam - internationell
Teknik

Cecilia Lundberg
Kurator

 

0176 28 41 37
070 217 47 60
cecilia.lundberg@norrtalje.se

 

 

Ekonomi
Handel och administration
Natur
Sam-Beteende
Teknik

Hanna Puonti
Kurator
Går på föräldraledighet 4/6

0176 28 34 31
070 086 75 19
hanna.puonti@norrtalje.se

Estet
El och energi
Fordon och transport
Restaurang och livsmedel
Vård och omsorg

Madelene Eklöf

0176 746 41
070 086 73 71
madelene.eklof@norrtalje.se

Estet
El och Energi
Fordon och transport
Restaurang och livsmedel
Vård och omsorg

Nadja Zingmark
Kurator

0176 28 34 65
073 962 30 48
nadja.zingmark@norrtalje.se

Bygg och anläggning
Individuellt alternativ
Yrkesintroduktion
Språkintroduktion
Sam-Internationell
Flex
Ida Axelsson
Skolsköterska

0176 28 33 78
076 699 60 87
ida.axelsson@norrtalje.se

Bygg och anläggning
Handel och administration
Individuellt alternativ
Yrkesintroduktion
Språkintroduktion
Sam-Internationell

Lena Hällegårdh 
Skolsköterska 

0176 28 4247
073 962 39 32
lena.hallegardh@norrtalje.se

Ekonomi
Natur
Sam-beteende
FLEX

Ulla Lindgren 
Skolsköterska

0176 28 42 43
073 962 39 28
ulla.lindgren@norrtalje.se

Estet
El och energi
Fordon
Restaurang och livsmedel
Teknik
Vård och omsorg

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.