Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Elevhälsan

På elevhälsan arbetar vi för att eleverna ska må så bra som möjligt. Du behöver inte vara sjuk för att komma till oss. Vi finns även för dig som bara vill prata eller ställa en fråga.

Roll Kontakt Program
Chatarina von Perner
Specialpedagog/speciallärare

073 962 37 43
chatarina.von-perner@norrtalje.se

Bygg och anläggning
Individuella alternativ Språkintroduktion
Restaurang och livsmedel
Estet
Fordon och transport
Sam - internationell
Vård och omsorg

Maria Pernefalk
Specialpedagog/speciallärare

073 962 38 58
maria.pernefalk@norrtalje.se

Sam - beteende
Natur
El och energi
Ekonomi
Estet
Handels och administration
Sam - internationell
Teknik

Cecilia Lundberg
Kurator

 

0176 28 41 37, 070-217 47 60
cecilia.lundberg@norrtalje.se

 

 

Ekonomi
Handel och administration
Natur
Sam-Beteende
Teknik

Hanna Puonti
Kurator

0176-28 34 31, 070-086 75 19
hanna.puonti@norrtalje.se

Estet
El och energi
Fordon och transport
Restaurang och livsmedel
Vård och omsorg

Nadja Zingmark
Kurator

0176-28 34 65, 0739-62 30 48
nadja.zingmark@norrtalje.se

Bygg och anläggning
Introduktionsprogrammen
Sam-Internationell

Ida Axelsson
Skolsköterska

ida.axelsson@norrtalje.se

Bygg och anläggning
Handel och administration
Individuellt alternativ
Yrkesintroduktion
Språkintroduktion
Sam-Internationell

Lena Hällegårdh 
Skolsköterska 

0176 284 247
073 962 39 32
lena.hallegardh@norrtalje.se

Ekonomi
Naturvetenskap
Sam-beteende
FLEX

Ulla Lindgren 
Skolsköterska

0176 284 243
073 962 39 28
ulla.lindgren@norrtalje.se

Estet
El och energi
Fordon
Restaurang
Teknik
Vård och omsorg

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.