Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till Skederids skola.

Rektor

Erik Nord

Telefon:  0176-71920

E-post: erik.nord@norrtalje.se

Biträdande rektor

Linda Bjerkendahl

Telefon: 0176-74637

E-post: linda.bjerkendahl@norrtalje.se

Administration 

Telefon: 073-962 38 01

Lärarrum skola

0766-996 090

Fritids

0739-623 801

Elevhälsan

Kurator

Anna Rydberg-Nilsson

Telefon: 076-6996164

E-post: anna.rydberg-nilsson@norrtalje.se

Skolsköterska

Carina Sternhoff

Telefon: 073-9623940

E-post: carina.sternhoff@norrtalje.se

Specialpedagog

Carina Hagström Andersson

Telefon: 076-6996106

E-post: carina.hagstrom-andersson@norrtalje.se

Speciallärare

Kristoffer Didriksson

Telefon: 076-6996186

E-post: kristoffer.didriksson@norrtalje.se

Socialpedagog

Pernilla Henriksson

Telefon 0175-54 64 02, 076-699 69 06

E-post: pernilla.henriksson@norrtalje.se

Adress

Birgittas väg 1, 762 92 Rimbo

Senast ändrad: 2023-01-16
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.