Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till Hallsta skola.

Rektor

Susanna Wiberg

Telefon: 0175-256 67

E-post: susanna.Wiberg@norrtalje.se

Biträdande rektor

Cecilia Eriksson

Telefon: 0175-256 45

E-post: cecilia.eriksson@norrtalje.se

Administratör

Susan Ekstedt

Telefon: 0175-256 44

E-post: hallstaenheten@norrtalje.se

Fritidshem

hallstaenheten@norrtalje.se

Telefon: 0175-256 48, 0175-256 63

SYV (Studie- och yrkesvägledare)

Elin Berg

Telefon: 0175-25627

Elevhälsan

Skolsköterska

Christine Eriksson

E-post: christine.eriksson@norrtalje.se

Skolkurator

Linnea Bobrowsky

Telefon: 0176-284246

E-post: linnea.bobrowsky@norrtalje.se

Cecilia Zetterberg Nygren

Telefon: 0176-283368, 076-6996079

E-post: cecilia.zetterberg-nygren@norrtalje.se

Speciallärare

Ulrika Gustafsson

E-post: ulrika.gustafsson@norrtalje.se

Hanna Bengtsson

hanna.bengtsson@norrtalje.se

Maria Juncke Thoresson

E-post: maria.juncke-thoresson@norrtalje.se

Sjukanmälan

Via Skola24

Adress

Skolvägen 15-17, 763 34 Hallstavik

Postadress: Hallsta skola, Box 815, 761 28 Norrtälje

 

Senast ändrad: 2023-01-10
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.