Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontaktuppgifter

Kontakt

Rektorer

Erin Gustafsson (rektor)
E-post: erin.gustafsson@norrtalje.se
Telefonnummer: 0176-71415

 

Lina Sjöström (biträdande rektor)
E-post: lina.sjostrom@norrtalje.se
Telefonnummer: 0176-71367

 

Andreas Mauritzson-Daun (biträdande rektor)
E-post: andreas.mauritzson-daun@norrtalje.se
Telefonnummer: 0176-71690

Administration

Jessica Kjelldahl (Expedition Norra huset)
E-post: jessica.kjelldahl@norrtalje.se
Telefonnummer: 0176-71402

 

Ulrica Hubler
E-post: ulrica.hubler@norrtalje.se
Telefonnummer: 0176-74701

 

Heli Liljegren (skolsköterska)
E-post: heli.liljegren@norrtalje.se
Telefonnummer: 0176-284251

 

Ellinor Björk (skolkurator)
E-post: ellinor.bjork@norrtalje.se
Telefonnummer: 0176-74766

 

Ulrika Ahrnborg (trygghetssteamssamordnare)
E-post: ulrika.ahrnborg@norrtalje.se

Sanna Schönberg (socialpedagog)
E-post: sanna.schonberg@norrtalje.se
Telefonnummer:

 

Jennie Eriksson (socialpedagog)
E-post: jennie.eriksson@norrtalje.se

 

Arbetslag F-1 (Södra huset)
Telefonnummer: 0176-284220

Arbetslag 2-3 (Södra huset)
Telefonnummer: 0176-284223

Arbetslag 4-6 (Södra huset)
Telefonnummer: 0176-284227

Arbetslag F-3 (Norra huset)
Telefonnummer: 0176-71086

Arbetslag 4-6 (Norra huset)
Telefonnummer: 0176-71083


Fritids (Södra huset)

Pandora
Telefonnummer: 0176-71145

Pegasus
Telefonnummer: 0176-71616

Klubben
Telefonnnummer: 0176-71676

Fritids (Norra huset)

Södergården
Telefonnummer: 0176-71610

Västergården
Telefonnummer: 0176-71617

Östergården
Telefonnummer: 0176-74603

Nordan
Telefonnummer: 0176-71452

Till Grundskola och fritidshem
Senast ändrad: 2021-11-08
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.