Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till Wigulfskolan.

Rektor

Erik Nord

Telefon: 0176-719 20

E-post: erik.nord@norrtalje.se

Biträdande rektor

Linda Bjerkendahl

Telefon: 0176-746 37

E-post: linda.bjerkendahl@norrtalje.se

Administratör

Jessica Brunnberg

Telefon: 0176-283482

E-post: jessica.brunnberg@norrtalje.se

Pia Lundin

Telefon: 070-0867199

E-post: pia.lundin1@norrtalje.se

Fritidshemmet

Telefon: 0176-71849

Elevhälsan

Specialpedagog

Carina Hagstöm Andersson

Telefon: 0176-73393

E-post: carina.hagstrom-andersson@norrtalje.se

Skolsköterska

Carina Sternhoff

Telefon: 0176-73477

E-post: carina.sternhoff@norrtalje.se

Skolkurator

Anna Rydberg Nilsson

Telefon: 0176-74134

E-post: anna.rydberg-nilsson@norrtalje.se

Speciallärare

Kristoffer Didriksson

Telefon: 076-69 96 186

E-post: kristoffer.didriksson@norrtalje.se

Emma Lundgren

Telefon: 076-69 96 889

E-post: emma.lundgren@norrtalje.se

Sjukanmälan

0176-28 34 82, 070-08 67 199

Senast ändrad: 2022-10-17
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.