Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Kontaktuppgifter

Telefonnummer för sjukanmälan
0176-714 94

 

Elevhälsan

Skolsköterska
Alina Wemhöner
0176-472 48, 073-962 39 34

Skolkurator
Birgitta Reimers
073-962 37 65

Spec.pedagog
Margareta Skrifvars
0176-714 74

Studievägledare
Anne-Lie Thorström
0176-71411/746 82

 

Arbetsrum 4-6
0176-714 89

Arbetsrum 7-9
0176-714 16

Vi som arbetar på Svanberga skola 2016/2017

F-3

Peter Carlhem, peter.carlhem@norrtalje.se

Eva Eriksson, eva.eriksson@norrtalje.se

Alexander Holmberg, alexander.holmberg@norrtalje.se

Camilla Roth Mattsson, camilla.roth-mattsson@norrtalje.se

Anita Tanner, anita.tanner@norrtalje.se

Jessica Tärnsby, jessica.tarnsby@norrtalje.se

Carola Widnersson, carola.widnersson@norrtalje.se

 

4-6

Rodi Aho, rodi.aho@norrtalje.se

Therese Hansson-Dahl, therese.hansson-dahl@norrtalje.se

Frida Karlsson, frida.karlsson2@norrtalje.se

Tomas Larsson, tomas.larsson@norrtalje.se

Margareta Skrifvars, margareta.skrifvars@norrtalje.se

Ann-Sofie Strandberg, ann-sofie.strandberg@norrtalje.se

Natalie Varala-Wiklund, natalie.wiklund-varala@norrtalje.se

 

7-9

Chris Alfredsson, chris.alfredsson@norrtalje.se

Jan-Olof Andersson, jan-olof.andersson@norrtalje.se

Karin Avellan-Hultman, karin.avellan-hultman@norrtalje.se

Marie Bjureström, marie.bjurestrom@norrtalje.se

Anna Dinter-Sjöqvist, anna.dinter-sjoqvist@norrtalje.se

Johan Gustafsson, johan.gustafsson@norrtalje.se

Jessica Ingerby, jessica.ingerby@norrtalje.se

Per Karlsson, per.karlsson@norrtalje.se

Staffan Karlsson, staffan.karlsson@norrtalje.se

Anna Lantz, anna.lantz@norrtalje.se

Annicka Melin, annicka.melin@norrtalje.se

Patric Mattsson, patric.mattsson@norrtalje.se

Måns Nilsson, mans.nilsson@norrtalje.se

Åsa Nilsson, asa.nilsson2@norrtalje.se

Angelica Pettersson, angelica.pettersson@norrtalje.se

Jennifer Persson Råhäll, jennifer.persson-rahall@norrtalje.se

Erica Samuelsson, erica.samuelsson@norrtalje.se

Jenny Torngren, jenny.torngren@norrtalje.se

 

Praktiskt/estetiska

Jan-Olof Andersson (slöjdlärare), jan-olof.andersson@norrtalje.se

Marie Bjureström (bildlärare), marie.bjurestrom@norrtalje.se

Elisabet Ek (slöjdlärare), elisabet.ek@norrtalje.se

Tomas Larsson (bildlärare), tomas.larsson@norrtalje.se

Annicka Melin (hkk-lärare), annicka.melin@norrtalje.se

Måns Nilsson (bildlärare), mans.nilsson@norrtalje.se

Angelica Pettersson (musiklärare), angelica.pettersson@norrtalje.se

Erica Samuelsson (id/hä-lärare), erica.samuelsson@norrtalje.se

 

Fritids

Cecilia Ekholm, cecilia.ekholm@norrtalje.se

Inger Eriksson, inger.eriksson@norrtalje.se

Filip Kasesalu, filip.kasesalu@norrtalje.se

Erik Lindberg, erik.lindberg@norrtalje.se

Jonas Maatson, jonas.maatson@norrtalje.se

Erik Pettersson, erik.pettersson@norrtalje.se

Lina Söderman, lina.soderman@norrtalje.se

Simon Thordsson, simon.thordsson@norrtalje.se

Viktoria Törnqvist, viktoria.tornqvist@norrtalje.se

 

Kök och städ

Anzhela Guts, anzhela.guts@norrtalje.se

Carin Maatson, carin.maatson@norrtalje.se

Lina Söderman, lina.soderman@norrtalje.se

Per-Erik Thorström, per-erik.thorstrom@norrtalje.se

Jonas Thunberg, jonas.thunberg@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.