Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Kontakter

Rektorsexpedition  tel. 0176-28 42 80
   
Lärare  
Anneli Lennartsson Arbetslagsledare 7-9, Idrott och hälsa
E-post: anneli.lennartsson@norrtalje.se  
Carina Sundberg Källström SVA
E-post: carina.sundberg-kallstrom@norrtalje.se  
Cecilia Bondfeldt Trä- och metallslöjd
E-post:  cecilia.bondfeldt@norrtalje.se  
Connie Larsson Svenska, matematik
E-post: connie.larsson@norrtalje.se  
Eleonor Edebol SO, engelska
E-post: serene-eleonor.edebol@norrtalje.se  
Ellinor Malm Engelska, franska, tyska
E-post: ellinor.malm@norrtalje.se  
Jan Löfbom Matematik, NO, teknik
E-post: jan.lofbom@norrtalje.se  
Jenny Jansson Hkk, svenska, SO
E-post: jenny.jansson@norrtalje.se  
Kerstin Fallgren Spanska
E-post: kerstin.fallgren@norrtalje.se  
Virginia "Vigge" Marklund Bild
E-post: virginia.marklund@norrtalje.se  
Ylva Linder Textilslöjd
E-post: ylva.linder@norrtalje.se  
   
Resursassistent  
Anna-Lena Ulfvin  
E-post: anna-lena.ulfvin@norrtalje.se  
   
Elevhälsa  
Anna-Karin Andersson Specialpedagog
E-post: anna.andersson2@norrtalje.se  
Kerstin Keivanlo  Skolsköterska
E-post: kerstin.keivanlo@nortalje.se  
Birgitta Reimers  Skolkurator
E-post: birgitta.reimers@norrtalje.se  
   
Skolledning  
Eva Gauffin Rektor
E-post: eva.gauffin@norrtalje.se  
Ingela Skalin Lundman Biträdande rektor
E-post: ingela.skalin-lundman@norrtalje.se  
   
Övrig personal  
Bernt Juhlén Vaktmästare
E-post: bernt.juhlen@norrtalje.se  
Britt-Marie "Bitte" Olsson Administratör
E-post: britt-marie.olsson@norrtalje.se  
Carolina Luna Intendent
E-post: carolina.luna@norrtalje.se  
Malin Hult Studie- och yrkesvägledare
E-post: malin.hult@norrtalje.se  

                                                                                            

 

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.