Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Kontakta oss på Långsjöskolan

Här följer kontaktuppgifter till alla avdelningar på Långsjöskolan.

Skolledningen
Niclas Gustafsson , rektor, niclas.gustafsson@norrtalje.se 0175-740 41
Sara Björklund, biträdande rektor, ansvar F-5, sara.bjorklund@norrtalje.se 0175-739 63
Erik Nord, biträdande rektor, ansvar 6-9, erik.nord@norrtalje.se 0175-739 61 
Cecilia Evans, biträdande rektor, elevhälsosamordnare, cecilia.evans@norrtalje.se 0175-739 60

Elevhälsoteamet
Anna Österberg, skolsköterska, anna.osterberg@norrtalje.se 0176-284 261
Charlotta Nilsson, skolsköterska, charlotta.nilsson@norrtalje.se 0176-284 262
Berit Pettersson, kurator, berit.pettersson@norrtalje.se 0176 717 56
Daniella Hellström, kurator, daniela.hellstrom@norrtalje.se 0175 739 65
Elisabeth Palmcrantz, studie- och yrkesvägledare, elisabeth.palmcrantz@norrtalje.se
Gunvor Strömbäck, speciallärare gunvor.stromback@norrtalje.se
Ewa Tollbring, specialpedagog år 6-9, mentor 9-B ewa.tollbring@norrtalje.se

Högstadiet
Mentorer/Klasslärare
Lö08A Irina Rubin irina.rubin@norrtalje.se
Lö08B Sara Lugnet sara.lugnet@norrtalje.se
Lö08C Fredrik Jakobsson fredrik.jakobsson@norrtalje.se
Lö08C Helene Tollbring helene.tollbring@norrtalje.se
Lö08D Anton Sandlén anton.sandlen@norrtalje.se
Lö08D Carina Granström carina.granstrom@norrtalje.se

Lö09A Amanda Nitschmann amanda.nitschmann@norrtalje.se
Lö09B Magnus Karlsson magnus.karlsson@norrtalje.se
Lö09B Charlott Salo charlott.salo@norrtalje.se
Lö09C Pia Lundin pia.lundin@norrtalje.se
Lö09C Sara Sundblom sara.sundblom@norrtalje.se

Lö10 Helena Alfredsson helena.alfredsson@norrtalje.se
Lö10 Jennie Pettersson jennie.pettersson@norrtalje.se
Lö10 John Dilellio john.dilellio@norrtalje.se
Lö10 Erico Oller Westerberg erico.oller-westerberg@norrtalje.se
Lö10 Ella Binder ella.binder@norrtalje.se
Hillevi Nordin hillevi.nordin@norrtalje.se

Mellanstadiet
Lö11 Carina Sjölander carina.sjolander@norrtalje.se
Lö11 Lotta Boldh ann-charlotte.boldh@norrtalje.se
Lö11 Margareta Lindberg margareta.lindberg@norrtalje.se
Lö11 Åsa Ulfhielm asa.ulfhielm@norrtalje.se
Lö12 Karin Dyvik karin.dyvik@norrtalje.se
Lö12 Sandra Emmoth sandra.emmoth@norrtalje.se
Lö12 Carina Olofsson Persson carina.olofsson-persson@norrtalje.se

Lö13 Johan Eskhult johan.eskhult@norrtalje.se
Lö13 Johanna Markström johanna.markstrom@norrtalje.se
Lö13 Per Olsson per.olsson@norrtalje.se
Lö13 Mariss Sommerström mariss.sommerstrom@norrtalje.se

Lö14 Tina Magnusson tina.magnusson@norrtalje.se
Lö14 Linn Emmoth linn.emmoth@norrtalje.se
Lö14 Irene Jöngren irene.jongren@norrtalje.se
Lö15 Anette Lubi anette.lubi@norrtalje.se

Lågstadiet
Lö15 Maria Wahlstrom maria.wahlstrom@norrtalje.se
Lö15 Malin Granat malin.granat@norrtalje.se
Lö15 Hanna Hellström hanna.hellstrom-sjoblom@norrtalje.se

Lö16 Petra Eriksson petra.eriksson@norrtalje.se
Lö16 Camilla Modenius camilla.modenius@norrtalje.se
Lö16 Malin Mörnberg malin.mornberg-rosling@norrtalje.se

Lö17 Helene Eriksson helene.eriksson@norrtalje.se
Lö17 Birgitta Holmberg birgitta.holmberg@norrtalje.se
Lö17 Eva Nydahl eva.nydahl@norrtalje.se
Lö17 Elisabeth Hedlöf elisabeth.hedlof@norrtalje.se

Cafeteria
Magdalena Moya-Zaraté magdalena.moya-zarate@norrtalje.se

Skoladministratör
Rose-Marie Lönn rose-marie.lonn@norrtalje.se 
Veronica Sakrisson veronika.sakrisson@norrtalje.se

Vaktmästare
Lars Nilsson lars.nilsson3@norrtalje.se

I
T-ansvarig
Emil Wickman emil.wickman@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.