Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Kontakter

 

Sjukanmälan 0175-303 23

Årskurs 6 fredagar 0176-28 42 80

Vi som arbetar på Grisslehamn

 

Förskoleklass

 

Losan Freiman

Förskollärare/Grundskollärare

E-post: lily.freiman@norrtalje.se

 

Årskurs 1-3

 

Ann-Mari Larsson

Grundskollärare

E-post: ann-mari.larsson@norrtalje.se

 

Årskurs 4-6

 

Ewa Kronberg Kasesalu

Grundskollärare/Husansvarig

E-post: ewa.kronberg-kasesalu@norrtalje.se

 

Anita Montin Wiik

E-post: anita.montin-wiik@norrtalje.se

Fritidshemmet

Karin Söderholm

Speciallärare

 

 

Barnskötare på fritidshemmet

E- post: karin.soderholm@norrtalje.se

Fritidshemmet Telefon: 0175-257 60

Pernilla Sollenhag Nilsson

Barnskötare på fritidshemmet

E-post: pernilla.sollenhag-nilsson@norrtalje.se

 

 

Skolledning

 

Eva Gauffin

Rektor

E-post: eva.gauffin@norrtalje.se

 

Ingela Skalin Lundman

Biträdande rektor

E-post: ingela.skalin-lundman@norrtalje.se

 

 

Övrig personal

Kerstin Keivanlo

 

 

Skolsköterska

E-post: kerstin.keivanlo@nortalje.se

 

Birgitta Reimers

Skolkurator

E-post: birgitta.reimers@norrtalje.se

 

Malin Hult

SYV

E-post: malin.Hult@norrtalje.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
















×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.