Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Kontakter

Rektorsexpeditionen tel. 0176-28 42 80

Förskoleklass  
Birgitta Stegenius Eriksson  
E-post: birgitta.stegenius-eriksson@norrtalje.se  
Maria Wallander  
E-post: maria.wallander@norrtalje.se  
Årskurs 1  
Eva-Karin Andersson  
E-post: eva-karin.andersson@norrtalje.se  
Kicki Feldt  
E-post: kicki.feldt@norrtalje.se  
Årskurs 2  
Ylva Kanslätt  
E-post: ylva.kanslatt@norrtalje.se  
Årskurs 3  
Gina Jacobi
E-post: gina.jacobi@norrtalje.se  
Therese Norling  
E-post: therese.norling@norrtalje.se  
Maria Skogefält  
E-post: maria.skogefalt@norrtalje.se  
Årskurs 4  
Anita Utas  
E-post: anita.utas@norrtalje.se  
Årskurs 5  
Anna-Karin Torselius  
E-post: anna-karin.torselius@norrtalje.se  
Emilie Danielsson  
E-post: emilie.danielsson@norrtalje.se  
Årskurs 6 (lokaler på Norrsundsskolan)  
Pernilla Sjöström Arbetslagsledare 4-6
E-post: pernilla.sjostrom@norrtalje.se  
Linda Fogelström  
E-post: linda.fogelstrom@norrtalje.se  
   
Fritidshem  
Ulla Lüning (arbetslagsledare)  
E-post: ulla.luning@norrtalje.se  
Ann Stangrund  
E-post: ann.stangrund@norrtalje.se  
Bernt Juhlén  
E-post: bernt.juhlen@norrtalje.se  
Eva Jansson  
E-post: eva.jansson2@norrtalje.se  
Daniel Cloffe  
E-post: daniel.cloffe@norrtalje.se  
Kristoffer Dahlbäck Reid  
E-post: kristoffer.dahlback-reid@norrtalje.se  
   
Elevhälsa  
Anna-Lena Järvelä Speciallärare, arbetslagsledare F-3
E-post: anna.jarvela@norrtalje.se  
Kerstin Keivanlo Skolsköterska
E-post: kerstin.keivanlo@norrtalje.se  
Birgitta Reimers Skolkurator
E-post: birgitta.reimers@norrtalje.se  
   
Skolledning  
Eva Gauffin Rektor
E-post: eva.gauffin@norrtalje.se  
Ingela Skalin Lundman Biträdande rektor
E-post: ingela.skalin-lundman@norrtalje.se  
   
Övrig personal  
Britt-Marie "Bitte" Olsson Skoladministratör
E-post: britt-marie.olsson@norrtalje.se  
Carolina Luna Intendent
E-post: carolina.luna@norrtalje.se  
Malin Hult Studie- och yrkesvägledare
E-post: malin.hult@norrtalje.se  

  

                                                                                                                  

                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
















×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.