Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Lärare och skolledning

Kontaktuppgifter till lärare och utbildningsansvarig.

För allmänna frågor 
komvux@norrtalje.se

Sara Widell
Utbildningsansvarig/Skolledning
Telefon: 0176-747 78
sara.widell@norrtalje.se

Barbro Pearson 
Lärare
Telefon: 0176-712 63 
barbro.pearson@norrtalje.se 

Birgitta Svanström-Henningson
Lärare
Telefon: 073-5582359
birgitta.svanstrom-henningson@norrtalje.se

Carina Wärn
Lärare
Telefon: 0176-746 89
carina.warn@norrtalje.se

Christina Granberg
1:e Lärare/Skolledning
Telefon: 0176 746 97
christina.granberg@norrtalje.se

Elisabet Svensson
Lärare
Telefon: 073-5582270
elisabet.svensson@norrtalje.se

Lars-Erik Berg
Lärare
Telefon: 0176 718 91
lars-erik.berg@norrtalje.se

Maria Staffangård
Lärare
maria.staffangård@norrtalje.se

Kourosh Arianpour
Lärare
Telefon: 0176 74 775 
kourosh.arianpour@norrtalje.se 

Kristina Sandström
Lärare
0176 28 34 87
kristina.sandstrom@norrtalje.se

Malena Darke
Lärare
malena.darke@norrtalje.se
0176-283488

Maria Zeffer
Lärare
Telefon: 0176 713 75
maria.zeffer@norrtalje.se

Tove Hemer
Lärare
tove.hemer@norrtalje.se

Åke Pettersson
Lärare
ake.pettersson@norrtalje.se

 

Till Utbildning för vuxna
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.