Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Lärare och skolledning

Kontaktuppgifter till lärare och skolledning.

För allmänna frågor 
komvux@norrtalje.se

 

Skolledning

Kristina Sandström
tf. Rektor
Telefon: 0176-747 78
kristina.sandstrom@norrtalje.se

 

Vård- och omsorgsutbildningen 

Birgitta Svanström-Henningson
Lärare
Telefon: 073-5582359
birgitta.svanstrom-henningson@norrtalje.se

Maria Gauffin
Lärare

Telefon: 0176-283376
maria.gauffin@norrtalje.se 

 

Maria Staffangård
Lärare

Telefon: 0176-74759

maria.staffangård@norrtalje.se

 

Maria Zeffer
Lärare
Telefon: 0176 713 75
maria.zeffer@norrtalje.se

 

Gymnasiala kurser

Barbro Pearson 
Lärare i engelska och svenska
Telefon: 0176-712 63 
barbro.pearson@norrtalje.se 

Kourosh Arianpour
Lärare i matematik
Telefon: 0176-74 775 
kourosh.arianpour@norrtalje.se 

Tove Hemer
Lärare i svenska som andraspråk

Telefon: 0176-283360
tove.hemer@norrtalje.se 

 

SFI och SVA Grund

Carina Wärn
Lärare i SFI/svenska som andraspråk 
Telefon: 0176-746 89
carina.warn@norrtalje.se

 

Karin Torlén
Lärare i SFI/svenska som andraspråk

karin.torlen@norrtalje.se  

 

Kristina Eriksson
Lärare i SFI/svenska som andraspråk
kristina.eriksson@norrtalje.se

 

Kristina Sandström
Introduktionspedagog
0176-28 34 87
kristina.sandstrom@norrtalje.se

Malena Darke
Lärare i SFI/svenska som andraspråk
Telefon. 0176-283488

malena.darke@norrtalje.se

 

Miran Rafiq
Lärare i SFI
Telefon: 0176-283 357
miran.rafiq@norrtalje.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Senast ändrad: 2018-07-04
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.