Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm

Lärare och skolledning

Kontaktuppgifter till lärare och utbildningsansvarig.

Sara Widell
Utbildningsansvarig/Skolledning
Telefon: 0176-747 78
sara.widell@norrtalje.se

Annette Högnäs
Lärare
Telefon:
annette.hognas@norrtalje.se

Barbro Pearson 
Lärare
Telefon: 0176-712 63 
barbro.pearson@norrtalje.se 

Birgitta Svanström-Henningson
Lärare
Telefon: 073-5582359
birgitta.svanstrom-henningson@norrtalje.se

Carina Wärn
Lärare
Telefon: 0176-746 89
carina.warn@norrtalje.se

Christina Granberg
1:e Lärare/Skolledning
Telefon: 0176 746 97
christina.granberg@norrtalje.se

Elisabeth Svensson
Lärare
Telefon: 073-5582270
elisabeth.svensson@norrtalje.se

Lars-Erik Berg
Lärare
Telefon: 0176 718 91
lars-erik.berg@norrtalje.se

Maria Staffangård
Lärare
maria.staffangård@norrtalje.se

Kourosh Arianpour
Lärare
kourosh.arianpour@norrtalje.se 

Maria Zeffer
Lärare
Telefon: 0176 713 75
maria.zeffer@norrtalje.se

Tove Hemer
Lärare
tove.hemer@norrtalje.se

Åke Pettersson
Lärare
ake.pettersson@norrtalje.se

 

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.