Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Kontakta oss

Frågor, synpunkter eller önskemål? Tveka inte att ta kontakt med oss på kulturskolan!

Besökadresser & Telefon
Roslagens Kulturskola Expedition, Öppettider: Månd, Ons, Tors 09.00-14.00 (stängd Tis, Fre)
  • 0176 714 29
  • Norrtälje:
    Bältartorpsgatan 6 (Brännässkolan)
    761 28 Norrtälje
  • Hallstavik:
    Skolvägen 13
    763 34 Hallstavik
  • Väddö:
    Skolvägen 5
    760 40 Väddö1

Rektor och personal
Mikael Långs Rektor
Ewa Wallander Intendent
Namn
Kontaktuppgifter
Zacharias Ahlvik
Trummor, musikproduktion

zacharias.ahlvik@norrtalje.se

Andreas Berglund
Slagverk

andreas.berglund@norrtalje.se

Lisbeth Dahlin
Piano

lisbeth.dahlin@norrtalje.se
073-962 3354

Lukas Djupsjöbacka
Gitarr

lukas.djupsjobacka@norrtalje.se

Kaisa Ekdahl
Klarinett

kaisa.ekdahl@norrtalje.se
073-962 3347

Ann-Christine Edblad
Sång

ann-christin.edblad@norrtalje.se
073-962 3350

Leif Eriksson
Gitarr, musikproduktion

leif.eriksson@norrtalje.se
073-962 3341

Eskil Heinegård
Saxofon (tjänstledig lå 18/19)

eskil.heinegard@norrtalje.se
073-962 3352

Ulricha Hoffman
Sång

ulricha.hoffman@norrtalje.se
073-962 3461

Andreas Jacobson
Gitarr

andreas.jacobson@norrtalje.se

Jacob Johannesson
Slagverk

jacob.johannesson@norrtalje.se
073-962 3342

Natalia Kremska
Piano

natalia.kremska@norrtalje.se

Johannes Kvarnbrink
Gitarr

johannes.kvarnbrink@norrtalje.se

Matilda Kvarnfors
Expedition

matilda.kvarnfors@norrtalje.se
0176-71429

Göran Lagerstedt
Trumpet

goran.lagerstedt@norrtalje.se
070-350 5996

Helena Lundqvist
Cello

helena.lundqvist@norrtalje.se

Simon Lundqvist
Violin, samordnare KUS

simon.lundqvist@norrtalje.se
073-962 3479

Michael Långs
Enhetschef

john-mikael.langs@norrtalje.se
0176-71427

Linnea Mason
Violin

linnea.mason@norrtalje.se

Samuel Norberg
Gitarr

samuel.norberg@norrtalje.se

Gustav Nyström
Brass

gustavnystrom@hotmail.com

Torben Olsson
Bas

torben.olsson@norrtalje.se
073-962 3343

Maria Rimshult
Dans (Föräldraledig vt/ht18)

maria.rimshult@norrtalje.se

Jenny Sandgren
Sång

karin.sandgren@norrtalje.se

Moa Sjölander
Tvärflöjt

moa.sjolander@norrtalje.se

Michaela Stridbeck
Sång, musikproduktion

michaela.stridbeck@norrtalje.se

Ewa Wallander
Intendent

ewa.wallander@norrtalje.se
0176-714 28

Pär Westling
Saxofon, klarinett

par.vestling@norrtalje.se

Martin Wikström
Slagverk, piano

martin.wikstrom@norrtalje.se
073-962 3353

Ragnhild Wikström
Flöjt

ragnhild.dominique-wikstrom@norrtalje.se

Ester Årman Wallmyr
Sång

ester.arman-wallmyr@norrtalje.se

Jonas Öijvall
Keyboard

jonas.oijvall@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.