Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Kontakt för administration, IT och antagningen

Här hittar du kontaktuppgifter till expeditionen och administrativ personal. Ta alltid kontakt med receptionen i första hand för allmänna frågor eller önskemål.

Roll KontaktAnsvarig för 
Reception rodengymnasiet@norrtalje.se

Allmänna frågor och hjälp att hitta rätt person

Kathrin Brunnberg 
Utbildningsadministratör
0176 714 64 kathrin.brunnberg@norrtalje.se

Rektorsområde 1
Barn och fritid
Samhällsvetenskap - beteende
Natur
Vård och omsorg
AST-verksamhet:
Samhällsvetenskap FLEX
IA-Flex

Madeleine Palm Karlsson
Utbildningsadministratör
0176 713 24 
madeleine.palm-karlsson@norrtalje.se

Rektorsområde 2
Bygg och anläggning
Introduktionsprogrammen:
Individuella alternativ och språkintroduktion
Restaurang och livsmedel
Rodengymnasiets Reception
rodengymnasiet@norrtalje.se

Annette Andersson 
Utbildningsadministratör
0176 715 68 
annette.andersson@norrtalje.se
Rektorsområde 3
Estet
Fordon och transport
Teknik

Wiveca Westman Utbildningsadministratör
Systemansvarig

0176 715 48 wiveca.westman@norrtalje.se

Rektorsområde 4
El och energi
Ekonomi
Handels och administration
Samhällsvetenskap - internationell
Särskoleverksamheten

Carin Frössling Mattsson
antagningshandläggare
0176 715 63
carin.frossling-mattsson@norrtalje.se
 Rodengymnasiet
Erik Sagrén
intendent
0176 714 58
erik.sagren@norrtalje.se

Administrationen

Edin Obradovac
IT, drift- och servicetekniker

0176 71919
edin.obradovac@norrtalje.se
 IT och vaktmästeri

Krister Birgersson
IT-administratör

krister.birgersson@norrtalje.se

Administrationen
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.