Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Lärare på bygg- och anläggningsprogrammet

Här hittar du kontaktuppgifter till lärare på bygg- och anläggningsprogrammet.

NamnKontaktuppgifter
Ann-Sofie Adolfsson
Lärare

ann-sofie.adolfsson@norrtalje.se
Per Blomgren
Lärare

073 962 35 47
per.blomgren@norrtalje.se

Ann-Kathrine Einarsson
Assistent
073 558 21 04
ann-kathrine.einarsson@norrtalje.se
Roger Helvinsson
Lärare
 073 558 21 06
roger.helvinsson@norrtalje.se

Anders Kajander
Lärare


Anders.kajander@norrtalje.se
Markku Kumpulainen
Lärare

markku.kumpulainen@norrtalje.se
Ann-Sophie Larsson
Lärare

073 558 23 72
Ann-sophie.larsson@norrtalje.se

Andreas Levanto
Lärare

073 962 34 44
andreas.karlsson-levanto@norrtalje.se

Göran Olsson
Lärare och samordnare
073 558 23 03
goran.olsson@norrtalje.se
Rickard Wahlgren
Lärare
073 558 21 82
rickard.wahlgren@norrtalje.se
Mathias Ådeby
Lärare
073 558 23 02
mathias.adeby@norrtalje.se

Anders Öster
Lärare

0176 746 90
anders.oster@norrtalje.se
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.