Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakta oss på Långsjöskolan

Här följer kontaktuppgifter till alla avdelningar på Långsjöskolan.

Skolledningen

Annika Ireblad, rektor, ansvar 7-9, annika.ireblad@norrtalje.se 0175-740 41
Johan Eskhult, biträdande rektor, ansvar 4-6, johan.eskhult@norrtalje.se 0175-739 60

Elevhälsoteamet

Berit Pettersson, kurator, berit.pettersson@norrtalje.se 0176-717 56
Daniella Hellström, kurator, daniela.hellstrom@norrtalje.se 0175-739 65
Erika Lilja, skolsköterska, erika.lilja@norrtalje.se 
Elisabeth Palmcrantz, studie- och yrkesvägledare, elisabeth.palmcrantz@norrtalje.se
Ewa Tollbring, specialpedagog år 6-9, ewa.tollbring@norrtalje.se

Högstadiet

Lö11 (åk 9)
Fredrik Jakobsson (teamledare), fredrik.jakobsson@norrtalje.se
Maria Haldorsson Eriksson, maria.haldorsson-eriksson@norrtalje.se
Katja Loulak, katja.loulak@norrtalje.se
Lisa Ryberg, lisa.ryberg@norrtalje.se
Patrik Engman, patrik.engman@norrtalje.se
Jesper Borvin, jesper.borvin@norrtalje.se

Lö12 (åk 8)
Charlott Salo, charlott.salo@norrtalje.se
Sara Sundblom, sara.sundblom@norrtalje.se  
Viktor Hedengren, viktor.hedengren@norrtalje.se  

Lö13 (åk 7)
Helena Alfredsson (teamledare), helena.alfredsson@norrtalje.se
Jennie Pettersson, jennie.pettersson@norrtalje.se
Jonas Rosenqvist, jonas.rosenqvist@norrtalje.se
Henrik Olsson, henrik.olsson@norrtalje.se
Caroline Svahn, caroline.svahn@norrtalje.se

 

Mellanstadiet

Lö14 (åk 6)
Lö14A Carina Sjölander, carina.sjolander@norrtalje.se
Lö14B Margareta Lindberg, margareta.lindberg@norrtalje.se

Lö15 (åk 5)
Lö15A Maria Carocca, maria.carocca@norrtalje.se
Lö15B Malin Axelsson, malin.axelsson@norrtalje.se 
Lö15C Ylva Skans, ylva.skans@norrtalje.se

Lö16 (åk 4)
Lö13A Axel Morén, axel.moren@norrtalje.se
Lö13B Johanna Markström, johanna.markstrom@norrtalje.se
Lö13C Per Olsson, per.olsson@norrtalje.se

 

Cafeteria
Magdalena Moya-Zaraté, magdalena.moya-zarate@norrtalje.se 

Skoladministratör

Rose-Marie Lönn, rose-marie.lonn@norrtalje.se
Veronica Sakrisson, veronika.sakrisson@norrtalje.s

IT-samordnare

Emil Wickman, emil.wickman@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.