Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakta oss på Långsjöskolan

Här följer kontaktuppgifter till alla avdelningar på Långsjöskolan.

Skolledningen

Annika Ireblad, rektor, ansvar 7-9, annika.ireblad@norrtalje.se 0175-740 41
Johan Eskhult, biträdande rektor, ansvar 4-6, johan.eskhult@norrtalje.se 0175-739 60

Elevhälsoteamet

Berit Pettersson, kurator, berit.pettersson@norrtalje.se 0176-717 56
Linda Nordgren, skolsköterska, linda.nordgren@norrtalje.se 0176-28 33 77
Elisabeth Palmcrantz, studie- och yrkesvägledare, elisabeth.palmcrantz@norrtalje.se
Adriana Graucob, speciallärare 4-6, adriana.graucob@norrtalje.se
Ewa Tollbring, speciallärare år 7-9, ewa.tollbring@norrtalje.se
Veronica Sakrisson, ansvarig trygghetsteamet, veronika.sakrisson@norrtalje.se

Högstadiet

Lö12 (åk 9)
Denice Östberg Pettersson, denice.pettersson-ostberg1@norrtalje.se
Fredrik Jakobsson, fredrik.jakobsson@norrtalje.se
Patrik Engman, patrik.engman@norrtalje.se
Sara Sundblom, sara.sundblom@norrtalje.se  
Annika Eriksson, annika.eriksson1@norrtalje.se

Lö13 (åk 8)
Helena Alfredsson, helena.alfredsson@norrtalje.se
Jennie Pettersson, jennie.pettersson@norrtalje.se
Jonas Rosenqvist, jonas.rosenqvist@norrtalje.se
Henrik Olsson, henrik.olsson@norrtalje.se
Caroline Svahn, caroline.svahn@norrtalje.se
Paula Haughney-Newby, paula.haughney-newby@norrtalje.se

Lö14 (åk 7)
Maria Haldorsson Eriksson, maria.haldorsson-eriksson@norrtalje.se
Katja Loulak, katja.loulak@norrtalje.se
Roger Ljunggren, roger.ljunggren@norrtalje.se
Camilla Jansson, camilla.jansson@norrtalje.se
Olga Löfström, olga.lofstrom@norrtalje.se

Mellanstadiet

Lö15 (åk 6)
Lö15A Maria Carocca, maria.carocca@norrtalje.se
Lö15B Malin Axelsson, malin.axelsson@norrtalje.se 
Lö15C Ylva Skans, ylva.skans@norrtalje.se

Lö16 (åk 5)
Lö16A Axel Morén, axel.moren@norrtalje.se
Lö16B Johanna Markström, johanna.markstrom@norrtalje.se
Lö16B Sandra Emmoth, sandra.emmoth@norrtalje.se
Lö16C Per Olsson, per.olsson@norrtalje.se

Lö17 (åk 4)
Lö17A Margareta Lindberg, margareta.lindberg@norrtalje.se
Lö17B Petronella Lindén, petronella.linden@norrtalje.se
Lö17C Carina Sjölander, carina.sjolander@norrtalje.se

Cafeteria
Magdalena Moya-Zaraté, magdalena.moya-zarate@norrtalje.se 

Skoladministratör

Rose-Marie Lönn, rose-marie.lonn@norrtalje.se

Bibliotek

Hanna Lundin, hanna.lundin@norrtalje.se

IT-samordnare

Emil Wickman, emil.wickman@norrtalje.se

Senast ändrad: 2022-01-03
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.