Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakta oss på Långsjöskolan

Här följer kontaktuppgifter till alla avdelningar på Långsjöskolan.

Skolledningen

Annika Ireblad, rektor, ansvar 7-9, annika.ireblad@norrtalje.se 0175-740 41
Johan Eskhult, biträdande rektor, ansvar 4-6, johan.eskhult@norrtalje.se 0175-739 60

Elevhälsoteamet

Christina Fransson, skolsköterska, christina.fransson@norrtalje.se 0176-28 42 58
Berit Pettersson, kurator, berit.pettersson@norrtalje.se 0176-717 56
Daniella Hellström, kurator, daniela.hellstrom@norrtalje.se 0175-739 65
Elisabeth Palmcrantz, studie- och yrkesvägledare, elisabeth.palmcrantz@norrtalje.se
Gunvor Strömbäck, speciallärare, gunvor.stromback@norrtalje.se
Ewa Tollbring, specialpedagog år 6-9 och mentor 9-B, ewa.tollbring@norrtalje.se

Högstadiet

Lö10 (åk 9)
Helena Alfredsson (teamledare), helena.alfredsson@norrtalje.se
Jennie Pettersson, jennie.pettersson@norrtalje.se
Ella Binder, ella.binder@norrtalje.se
Jonas Rosenqvist, jonas.rosenqvist@norrtalje.se
Henrik Olsson, henrik.olsson@norrtalje.se

Lö11 (åk 8)
Fredrik Jakobsson (teamledare), fredrik.jakobsson@norrtalje.se
Maria Haldorsson Eriksson, maria.haldorsson-eriksson@norrtalje.se
Katja Loulak, katja.loulak@norrtalje.se
Lisa Ryberg, lisa.ryberg@norrtalje.se
Patrik Engman, patrik.engman@norrtalje.se
Jesper Borvin, jesper.borvin@norrtalje.se

Lö12 (åk 7)
Lö12A Magnus Karlsson, magnus.karlsson@norrtalje.se
Lö12B Charlott Salo, charlott.salo@norrtalje.se
Lö12C Sara Sundblom, sara.sundblom@norrtalje.se  
Viktor Hedengren, viktor.hedengren@norrtalje.se  
 

Mellanstadiet

Lö13 (åk 6)
Lö13A Johanna Markström, johanna.markstrom@norrtalje.se
Lö13B Axel Morén, axel.moren@norrtalje.se
Lö13C Per Olsson, per.olsson@norrtalje.se
Emelie Björck, emelie.bjorck@norrtalje.se

Lö14 (åk 5)
Lö14A Carina Sjölander, carina.sjolander@norrtalje.se
Lö14B Margareta Lindberg, margareta.lindberg@norrtalje.se

Lö15 (åk 4)
Lö15A Maria Carocca, maria.carocca@norrtalje.se
Lö15B Hanna Johansson, hanna.johansson2@norrtalje.se
Lö15C Ylva Skans, ylva.skans@norrtalje.se

 

Cafeteria
Magdalena Moya-Zaraté, magdalena.moya-zarate@norrtalje.se 

Skoladministratör

Rose-Marie Lönn, rose-marie.lonn@norrtalje.se
Veronica Sakrisson, veronika.sakrisson@norrtalje.s

IT-samordnare

Emil Wickman, emil.wickman@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.