Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Kontakta oss på Långsjöskolan

Här följer kontaktuppgifter till alla avdelningar på Långsjöskolan.

Skolledningen
Niclas Gustafsson, rektor niclas.gustafsson@norrtalje.se 0175-740 41
Sara Björklund, biträdande rektor, ansvar F-3 och fritids sara.bjorklund@norrtalje.se 0175-739 63
Cecilia Evans, biträdande rektor, ansvar 7-9/resursklass/elevhälsa cecilia.evans@norrtalje.se 0175-739 60

Elevhälsoteamet
Anna-Lena Hansson, elevhälsosamordnare/specialpedagog, anna-lena.hansson@norrtalje.se
Christina Fransson, skolsköterska, christina.fransson@norrtalje.se 0176-28 42 58
Patricia Engfeldt, skolsköterska, patricia.engfeldt@norrtalje.se 0176-28 42 55
Berit Pettersson, kurator, berit.pettersson@norrtalje.se 0176-717 56
Daniella Hellström, kurator, daniela.hellstrom@norrtalje.se 0175-739 65
Elisabeth Palmcrantz, studie- och yrkesvägledare, elisabeth.palmcrantz@norrtalje.se
Gunvor Strömbäck, speciallärare gunvor.stromback@norrtalje.se
Ewa Tollbring, specialpedagog år 6-9, mentor 9-B ewa.tollbring@norrtalje.se

Högstadiet
Mentorer/Klasslärare Lö09 (åk 9)
Lö09A Amanda Nitschmann (teamledare), amanda.nitschmann@norrtalje.se
Lö09B Magnus Karlsson, magnus.karlsson@norrtalje.se
Lö09B Charlott Salo, charlott.salo@norrtalje.se
Lö09C Pia Lundin pia.lundin@norrtalje.se, Sara Sundblom sara.sundblom@norrtalje.se  
Patrik Engman, patrik.engman@norrtalje.se

Lö10 (åk 8)
Helena Alfredsson (teamledare) helena.alfredsson@norrtalje.se
Jennie Pettersson jennie.pettersson@norrtalje.se
Erico Oller Westerberg erico.oller-westerberg@norrtalje.se
Ella Binder ella.binder@norrtalje.se
Jonas Rosenqvist, jonas.rosenqvist@norrtalje.se

Lö11 (åk 7)
Fredrik Jakobsson (teamledare), fredrik.jakobsson@norrtalje.se
Helene Tollbring, helene.tollbring@norrtalje.se
Maria Haldorsson Eriksson, maria.haldorsson-eriksson@norrtalje.se
Katja Loulak, katja.loulak@norrtalje.se
Lisa Ryberg, lisa.ryberg@norrtalje.se

Mellanstadiet
Lö12 (åk 6)
Lö12A Marie Höglund, marie.hogberg@norrtalje.se 
Lö12B Karin Dyvik, karin.dyvik@norrtalje.se
Cecilia OScarsson Hedström, cecilia.oscarsson-hedstrom@norrtalje.se

Lö13 (åk 5)
Lö13A Johanna Markström, johanna.markstrom@norrtalje.se
Lö13B Johan Eskhult (teamledare), johan.eskhult@norrtalje.se
Lö13C Per Olsson, per.olsson@norrtalje.se
Mariss Sommarström, mariss.sommarstrom@norrtalje.se

Lö14 (åk 4)
Carina Sjölander, carina.sjolander@norrtalje.se,
Margareta Lindberg, margareta.lindberg@norrtalje.se
Jenny Dalhkar, jenny.dalhkar@norrtalje.se

Lågstadiet
Lö15 (åk 3)
Lö15A Maria Wahlström, maria.wahlstrom@norrtalje.se
Lö15B Malin Granat, malin.granat@norrtalje.se
Lö15C Anette Lubi (teamledare), anette.lubi@norrtalje.se
Lö15D Hanna Hellström, hanna.hellstrom-sjoblom@norrtalje.se

Lö16 (åk 2)
Lö16A Roland Östermark, roland.ostermark@norrtalje.se
Lö16B Hanna Lundin, hanna.lundin@norrtalje.se
Lö16C Petra Eriksson (teamledare), petra.eriksson@norrtalje.se

Lö17 (åk 1)
Lö17 Tina Magnusson (teamledaer), tina.magnusson@norrtalje.se
Lö17 Irene Jöngren, irene.jongren@norrtalje.se
Lö17 Magdalena Lindkvist, magdalena.lindkvist@norrtalje.se

Lö18 (Fk)
Lö18A Eva Nydahl, eva.nydahl@norrtalje.se
Lö18A Elisabeth Hedlöf, elisabeth.hedlof@norrtalje.se
Lö18B Helene Eriksson (teamledare), helene.eriksson@norrtalje.se
Lö18B Birgitta Holmberg, birgitta.holmberg@norrtalje.se

Cafeteria
Magdalena Moya-Zaraté, magdalena.moya-zarate@norrtalje.se 

Skoladministratör
Rose-Marie Lönn, rose-marie.lonn@norrtalje.se
Veronica Sakrisson, veronika.sakrisson@norrtalje.se

Vaktmästare
Lars Nilsson, lars.nilsson3@norrtalje.se

IT-ansvarig
Emil Wickman, emil.wickman@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.