Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Kontakter

Rektorsexpedition (Norrsundsskolan) 0176-28 42 80
Sjukanmälan 0175-303 23 Åk 6 sjukanmälan onsdagar 0176-28 42 80
   
Lärare  
Lily-Mari "Losan" Freiman Åk F-3
E-post: lily.freiman@norrtalje.se  
Ewa Kronberg Kasesalu Åk 4-6
E-post: ewa.kronberg-kasesalu@norrtalje.se  
Inger Mellquist SVA
E-post: inger.mellquist@norrtalje.se  
   
Fritidshem  
Karin Söderholm  
E-post: karin.soderholm@norrtalje.se  
Åsa Andersson  
E-post: asa.andersson3@norrtalje.se  
   
Skolledning  
Eva Gauffin Rektor
E-post: eva.gauffin@norrtalje.se  
Ingela Skalin Lundman Bitr. rektor
E-post: ingela.skalin-lundman@norrtalje.se  
   
Elevhälsa  
Anna-Karin Andersson Specialpedagog
E-post: anna.andersson2@norrtalje.se  
Kerstin Keivanlo Skolsköterska
E-post: kerstin.keivanlo@norrtalje.se  
Birgitta Reimers Skolkurator
E-post: birgitta.reimers@norrtalje.se  
   
Övrig personal  
Britt-Marie "Bitte" Olsson Administratör
E-post: britt-marie.olsson@norrtalje.se  
Carolina Luna Intendent
E-post: carolina.luna@norrtalje.se  
Malin Hult Studie- och yrkesvägledare
E-post: malin.hult@norrtalje.se  



×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.