Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Kontaktuppgifter

Grundskola

Rektor: Erin Gustafsson
Telefon: 017671415
E-post: erin.gustafsson
@norrtalje.se

Bitr. rektor: Lina Sjöström
Telefon: 017671367
E-post: lina.sjostrom@norrtalje.se

Administrativ samordnare/Expedition: Anna Ekstrand
Telefon: 017671402
E-post: anna.ekstrand@norrtalje.se

Elevhälsan
Skolsköterska
Heli Liljegren
Telefon: 0739623937
E-post: heli.liljegren@norrtalje.se

Skolkurator
Per Jakobsson
Telefon: 017671057, 0739623834
E-post: per.jakobsson@norrtalje.se

Skolpsykolog
Annika Tell
Telefon: 017674103
E-post: annika.tell@norrtalje.se

Speciallärare
Carina Larson
Telefon: 0735582076
E-post: carina.larson@norrtalje.se

Specialpedagog
Ann Sundborg
Telefon: 0735582076
E-post: ann.sundborg@norrtalje.se

SYV
Elisabeth Palmcrantz
Telefon: 017671944
E-post: elisabeth.palmcrantz@norrtalje.se

Trygghetsteamet
Jessica Jansdotter, åk 2-3
Telefon: 017671452
E-post: jessica.jansdotter@norrtalje.se

Krister Birgersson, åk 2-3
Telefon: 017674603
E-post: krister.birgersson@norrtalje.se

Caroline Jacobsen, åk 4-6
Telefon: 017674603
E-post: caroline.jakobsen@norrtalje.se

Ulrika Ahrnborg, åk 4-6
Telefon: 017671418
E-post: ulrika.ahrnborg@norrtalje.se

May Britt Sannerholt, åk 7-9
Telefon: 017671743
E-post: maybritt.sannerholt@norrtalje.se

Sandra Emmoth, åk 7-9 och samordnare
Telefon: 017671743
E-post: sandra.emmoth@norrtalje.se

Per Jacobsson, kurator och samordnare
Telefon: 017671057, 0739623834
E-post: per.jacobsson@norrtalje.se

Maka Vättö Folkesson, grundsärskolan
Telefon: 017674698
E-post: margit.vatto-folkesson@norrtalje.se

Lärlag F-3

Förskoleklass
Telefon: 017671617

Christine Joelsson
Förskollärare
E-post: christine.joelsson@norrtalje.se

Kristina Svärd
Förskollärare
E-post: kristina.svard@norrtalje.se

Sofie Tillström
Förskollärare
E-post: sofie.tillstrom@norrtalje.se

Årskurs 1
Telefon: 017671087

Annika Stark
Lärare åk 1-3
E-post: annika.stark@norrtalje.se

Helena Agerfalk
Lärare åk 1-3
E-post: helena.agerfalk@norrtalje.se

Charlott Fagertun
Lärare åk 1-3
E-post: charlott.fagertun@norrtalje.se

Årskurs 2 - 3 
Telefon: 017671086

Anne Pedersen
Lärare åk 1-3
E-post: anne.pedersen@norrtalje.se

Madeleine Fernberg
Lärare åk 1-3
E-post: madeleine.fernberg@norrtalje.se

Lee Jönsson
Lärare åk 1-3
E-post: lee.jonsson@norrtalje.se

Anette Walter
Lärare åk 1-3
E-post: anette.walter@norrtalje.se

Iréne Andersson
Lärare åk 1-3

E-post: irene.andersson@norrtalje.se

Joy Dajotoy
Lärare idrott, åk 1-3
E-post: christianjoy.dajotoy@norrtalje.se

Årskurs 4 - 6
Telefon: 017671083

Annika Collstam
Lärare åk 4-6
E-post: annika.collstam@norrtalje.se

Lovisa Lännevall
Lärare åk 4-6
E-post: lovisa.lannevall@norrtalje.se

Josephine Sjöholm
Lärare åk 4-6
E-post: josephine.sjoholm@norrtalje.se

Linn Emmoth
Lärare åk 4-6
E-post: linn.emmoth@norrtalje.se

Christina Nilsson
Resursassistent åk 4-6
E-post: christina.nilsson@norrtalje.se

Maria Hammar
Lärare åk 4-6
E-post: maria.hammar@norrtalje.se

Maria Sarlin
Lärare åk 4-6
E-post: maria.sarlin@norrtalje.se

Linnea Hammar
Lärare åk 4-6
E-post: linnea.hammar@norrtalje.se

Conny Pettersson
Lärare trä metallslöjd, åk 3-4
E-post: conny.pettersson@norrtalje.se

Kajsa Dufbäck
Lärare textilslöjd, åk 3-5
E-post: kajsa.dufback@norrtalje.se

Årskurs 7 - 9
Telefon: 017671743

Sandra Emmoth
Idrottslärare åk 5-9
E-post: sandra.emmoth@norrtalje.se

Andreas Hagstedt
Lärare åk 7-9
E-post: andreas.hagstedt@norrtalje.se

Annicka Johansson
Lärare åk 7-9
E-post: annicka.johansson@norrtalje.se

Isabella Sundell
Lärare åk 7-9
E-post: isabella.sundell@norrtalje.se

Stellan Armandsson
Lärare åk 7-9
E-post: stellan.armandsson@norrtalje.se

Laetitia Delport
Lärare åk 7-9
E-post: laetitia.delport@norrtalje.se

Nancy Nilsson
Lärare bild åk 4-9
E-post: nancy.nilsson@norrtalje.se

Guadalupe Irribarra Perez
Lärare spanska åk 6-9
E-post: guadalupe.irribarra-perez@norrtalje.se

Hermine Plantin
Lärare åk 7-9
E-post: hermine.plantin@norrtalje.se

May Britt Sannerholt
Resursassistent åk 7-9
E-post: maybritt.sannerholt@norrtalje.se

Fredrik Stigen Isberg
Lärare musik åk 5-9
E-post: fredrik.stigen-isberg@norrtalje.se

Lena Strandell
Lärare textilslöjd åk 6-9
E-post: lena.strandell@norrtalje.se

Helena Szöges
Lärare eng åk 6-9
E-post: helena.szoges@norrtalje.se

Michael Trönnberg
Lärare trä- metallslöjd åk 5-9
E-post: michael.tronnberg@norrtalje.se

Liselotte Wester
Lärare trä metallslöjd, HKK åk 6-9
E-post: Liselotte.wester@norrtalje.se

Susanna Lundberg
Lärare 7-9 (spanska)
Telefon: 017671743
E-post: susanna.lundberg@norrtalje.se

Norrtälje grundsärskola

Rektor: Bo Pettersson
Telefon: 017674762
E-post: 
bo.pettersson3@norrtalje.se

Fregatten och Solsidans fritids
Telefon: 017674698

Anna-Lena Österman
Resurs grundsärskolan
E-post: anna-lena.osterman@norrtalje.se

Berit Pettersson
Resurs grundsärskolan
E-post: berit.pettersson2@norrtalje.se

Cathrine Winström
Lärare grundsärskolan
E-post: cathrine.winstrom@norrtalje.se

Dan Svensson
Resurs grundsärskolan
E-post: dan.svensson@norrtalje.se

Ida Magnusson
Resurs grundsärskolan
E-post: ida.magnusson@norrtalje.se

Malin Lönn Norling
Resurs grundsärskolan
E-post: malin.lonn-norling@norrtalje.se

Ylva Melander
Resurs grundsärskolan
E-post: ylva.melander@norrtalje.se

Träningsskolan åk 3-6
Telefon: 0739623049

Helen Södergren Hedlund
Lärare grundsärskolan
E-post: helen.sodergren-hedlund@norrtalje.se

Grundsärskolan åk 7-9
Telefon: 017671007

Fredrik Carpentsier
Lärare grundsärskolan
E-post: fredrik.carpentsier@norrtalje.se

Hans Lundgren
Resurs grundsärskolan
E-post: hans.lundgren@norrtalje.s

Ingela Georgsson
Resurs grundsärskolan
E-post: ingela.georgsson@norrtalje.se

Inger Almli
Resurs grundsärskolan
E-post: inger.almli@norrtalje.se

Pernilla Ekelund
Lärare grundsärskolan
E-post: pernilla.ekelund@norrtalje.se

Grundsärskolan åk 4-9
Telefon: 017674752

Heléna Heldring
Resurs grundsärskolan
E-post: helena.heldring@norrtalje.se

Jenny Pettersson
Lärare grundsärskolan
E-post: jenny.pettersson@norrtalje.se

Maka Vättö Folkesson
Lärare idrott/Resurs grundsärskolan
E-post: margit.vatto-folkesson@norrtalje.se

Marie Meijer
Lärare grundsärskolan
E-post: marie.meijer@norrtalje.se

Siv Magnusson
Resurs grundsärskolan
E-post: siv.magnusson@norrtalje.se

Fritidshem

Västergården (F-klass)
Telefon: 017671617
Mobil: 0739623296
E-post: fritidshemmet.vastergarden@norrtalje.se

Boel Söderbärg
Fritidspedagog
E-post: boel.soderbarg@norrtalje.se

Caroline Jacobsen
Fritidsledare
E-post: caroline.jakobsen@norrtalje.se

Erik Pettersson
Barnskötare
E-post: erik.pettersson@norrtalje.se

Östergården (åk 1A+2B)

Telefon: 017674603
Mobil: 0739623295
E-post: fritidshemmet.ostergarden@norrtalje.se

Cecilia Elander
Fritidspedagog
E-post: cecilia.elander@norrtalje.se

Chatarina Lakkonen
Fritidspedagog
E-post: chatarina.lakkonen@norrtalje.se

Ida Fransson
Hälsopedagog
E-post: ida.fransson@norrtalje.se

Krister Birgersson
IT ansvarig/ Fritidspedagog
E-post: krister.birgersson@norrtalje.se

Södergården (åk 1B+2A)
Telefon: 017671610
Mobil: 0739623297
E-post: fritidshemmet.sodergarden@norrtalje.se

Anders Engström
Barnskötare
E-post: anders.engstrom@norrtalje.se

Beatricé Outinen
Resursassistent
E-post: beatrice.outinen@norrtalje.se

Eva Niflis Ligné
Förskollärare/fritids
E-post: eva.ligne-niflis@norrtalje.se

Melinda Sjölander
Fritidspedagog/musik grundsärskola
E-post: melinda.sjolander@norrtalje.se

Sofie Lundberg
Hälsopedagog/administratör
E-post: sofie.lundberg@norrtalje.se

Norrgården (åk 3)
Telefon: 017671418
Mobil: 0739623298
E-post: fritidshemmet.norrgarden@norrtalje.se

Lena Lundell
Fritidspedagog
E-post: lena.lundell@norrtalje.se

Ulrika Ahrnborg
Hälsopedagog
E-post: ulrika.ahrnborg@norrtalje.se

Lina Bruce
Barnskötare
E-post: lina.bruce@norrtalje.se

Nordan (åk 4-6)
Telefon: 017671452
Mobil: 0735582177
E-post: fritidshemmet.nordan@norrtalje.se

Jessica Jansdotter
Barnskötare
E-post: jessica.jansdotter@norrtalje.se

Robert Persson
Fritidspedagog
E-post: robert.persson2@norrtalje.se

IT / Bibliotek

Krister Birgersson
IT ansvarig/ Fritidspedagog
Telefon: 017671402
E-post: krister.birgersson@norrtalje.se

Anette Fredriksson Wikström
It-pedagog, skolbibliotek
Telefon: 017671402
E-post: anette.wikstrom-fredriksson@norrtalje.se

Kök
Telefon: 017674621
E-post: grindskolankok@norrtalje.se

Kjell Gustavsson
Kock
E-post: kjell.gustavsson@norrtalje.se

Lars Nilsson
Kock
E-post : lars.nilsson2@norrtalje.se

Andreas Mattsson
Kock
E-post: andreas.mattsson@norrtalje.se

Sahar Hadi
Måltidsbiträde
E-post: sahar.hadi@norrtalje.se

Sabrina Parkkinen
Måltidsbiträde
E-post: sabrina.parkkinen@norrtalje.se

Lokalvård
Kontaktperson
Teija Frang-Gustavsson, verksamhetschef
Telefon: 017671910

Tonka Eterovic
Lokalvårdare
E-post: tonka.eterovic@norrtalje.se

Fatema Rajabi
Lokalvårdare
E-post: fatema.rajabi@norrtalje.se

Carina Åhlèn-Eriksson
Lokalvårdare
E-post: Carina.ahlen-eriksson@norrtalje.se

Benita Åkerback
Lokalvårdare
E-post: benita.akerback@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.