Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontaktuppgifter

Rektor: Erin Gustafsson, Grindskolan
Telefon: 017671415
E-post:
erin.gustafsson@norrtalje.se

Bitr. rektor: Lina Sjöström, Grindskolan
Telefon: 017671367
E-post: lina.sjostrom@norrtalje.se

Rektor: Bo Pettersson, Norrtälje Grundsärskola
Telefon: 017674762
E-post: 
bo.pettersson3@norrtalje.se

Intendent/Expedition: Anna Ekstrand,
Grindskolan & Norrtälje Grundsärskola
Telefon: 017671402
E-post: anna.ekstrand@norrtalje.se

Administrativ samordnare: Sofie Lundberg,
Grindskolan & Norrtälje Grundsärskola
Telefon: 017671402
E-post: sofie.lundberg@norrtalje.se

Elevhälsan, Grindskolan:
Skolsköterska
Heli Liljegren
Telefon: 0739623937
E-post: heli.liljegren@norrtalje.se

Skolkurator
Per Jakobsson
Telefon: 017671057, 0739623834
E-post: per.jakobsson@norrtalje.se

Trygghetssamordnare
Ulrika Ahrnborg
Telefon: 017674603
E-post: ulrika.ahrnborg@norrtalje.se

Elevhälsosamordnare
Carina Larson
Telefon: 0735582076
E-post: carina.larson@norrtalje.se

Elevhälsan, Norrtälje Grundsärskola:
Skolsköterska
Anna Billman
Telefon: 017674254
E-post: anna.billman@norrtalje.se

Skolkurator
Elena Karell
Telefon: 017671199
E-post: elena.karell@norrtalje.se

Trygghetssamordnare
Ulrika Ahrnborg
Telefon: 017674603
E-post: ulrika.ahrnborg@norrtalje.se

Förskoleklass
Telefon: 017671617
Årskurs 1 & 2
Telefon: 017671087
Årskurs 3 
Telefon: 017671086
Lärlag 4-6
Telefon: 017671083
Årskurs 7-9
Telefon: 017671743

Norrtälje Grundsärskola, Träningsskolan åk 3-6
Telefon: 0739623049
Norrtälje Grundsärskola, åk 4-9
Telefon: 017674752
Norrtälje Grundsärskola, åk 7-9
Telefon: 017671007
Norrtälje Grundsärskola, Fregatten & Solsidans fritids
Telefon: 017674698

Fritidshem Grindskolan
Västergården (F-klass)
Telefon: 017671617
Mobil: 0739623296
E-post: fritidshemmet.vastergarden@norrtalje.se

Östergården (åk 1)
Telefon: 017674603
Mobil: 0739623295
E-post: fritidshemmet.ostergarden@norrtalje.se

Södergården (åk 2B+3A)
Telefon: 017671610
Mobil: 0739623297
E-post: fritidshemmet.sodergarden@norrtalje.se

Norrgården (åk 2A+3B)
Telefon: 017671418
Mobil: 0739623298
E-post: fritidshemmet.norrgarden@norrtalje.se

Nordan (åk 4-6)
Telefon: 017671452
Mobil: 0735582177
E-post: fritidshemmet.nordan@norrtalje.se

Kök
Telefon: 017674621
E-post: grindskolankok@norrtalje.se

Lokalvård
Kontaktperson Ann Waltari, Arbetsledare
Telefon: 017674754
E-post: ann.waltari@norrtalje.se

 

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.