Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Kontaktuppgifter

Grundskola

Rektor: Erin Gustafsson
Telefon: 017671415
E-post: erin.gustafsson
@norrtalje.se

Bitr. rektor: Lina Sjöström
Telefon: 017671367
E-post: lina.sjostrom@norrtalje.se

Intendent/Expedition: Anna Ekstrand
Telefon: 017671402
E-post: anna.ekstrand@norrtalje.se

Administrativ samordnare: Sofie Lundberg
Telefon: 017671402
E-post: sofie.lundberg@norrtalje.se

Elevhälsan
Skolsköterska
Heli Liljegren
Telefon: 0739623937
E-post: heli.liljegren@norrtalje.se

Skolkurator
Per Jakobsson
Telefon: 017671057, 0739623834
E-post: per.jakobsson@norrtalje.se

Skolpsykolog
Annika Tell
Telefon: 017674103
E-post: annika.tell@norrtalje.se

Speciallärare
Carina Larson
Telefon: 0735582076
E-post: carina.larson@norrtalje.se

Specialpedagog
Susanne Hendel
Telefon: 0735582076
E-post: susanne.hendel@norrtalje.se

SYV
Elisabeth Palmcrantz
Telefon: 017671944
E-post: elisabeth.palmcrantz@norrtalje.se

Trygghetsteamet
Jessica Jansdotter, åk 2-3
Telefon: 017671452
E-post: jessica.jansdotter@norrtalje.se

Caroline Jacobsen, åk 4-6
Telefon: 017674603
E-post: caroline.jakobsen@norrtalje.se

Ulrika Ahrnborg, åk 4-6
Telefon: 017671418
E-post: ulrika.ahrnborg@norrtalje.se

May Britt Sannerholt, åk 7-9
Telefon: 017671743
E-post: maybritt.sannerholt@norrtalje.se

Per Jacobsson, kurator och samordnare
Telefon: 017671057, 0739623834
E-post: per.jacobsson@norrtalje.se

Maka Vättö Folkesson, grundsärskolan
Telefon: 017674698
E-post: margit.vatto-folkesson@norrtalje.se

Lärlag F-3

Förskoleklass
Telefon: 017671617

Christine Joelsson
Förskollärare
E-post: christine.joelsson@norrtalje.se

Kristina Svärd
Förskollärare
E-post: kristina.svard@norrtalje.se

Sofie Tillström
Förskollärare
E-post: sofie.tillstrom@norrtalje.se

Årskurs 1
Telefon: 017671087

Anette Walter
Lärare åk 1-3
E-post: anette.walter@norrtalje.se

Iréne Andersson
Lärare åk 1-3

E-post: irene.andersson@norrtalje.se

Årskurs 2
Telefon: 017671087

Annika Stark
Lärare åk 1-3
E-post: annika.stark@norrtalje.se

Helena Agerfalk
Lärare åk 1-3
E-post: helena.agerfalk@norrtalje.se

Årskurs 3 
Telefon: 017671086

Anne Pedersen
Lärare åk 1-3
E-post: anne.pedersen@norrtalje.se

Lee Jönsson
Lärare åk 1-3
E-post: lee.jonsson@norrtalje.se

Lärlag 4 - 6
Telefon: 017671083

Årskurs 4
Maria Hammar
Lärare åk 4-6
E-post: 
maria.hammar@norrtalje.se

Maria Sarlin
Lärare åk 4-6 E
E-post: 
maria.sarlin@norrtalje.se

Linnea Hammar
Lärare åk 4-6
E-post: linnea.hammar@norrtalje.se

Årskurs 5
Lovisa Lännevall
Lärare åk 4-6
E-post: lovisa.lannevall@norrtalje.se

Sandra Hagberg
Lärare åk 4-6
E-post: sandra.hagberg@norrtalje.se

Årskurs 6
Sofia Eriksson
Lärare åk 4-6
E-post: sofia.eriksson@norrtalje.se

Josephine Sjöholm
Lärare åk 4-6
E-post: josephine.sjoholm@norrtalje.se

Christina Nilsson
Resursassistent åk 4-6
E-post: christina.nilsson2@norrtalje.se

Kajsa Dufbäck
Lärare textilslöjd, åk 3-5
E-post: kajsa.dufback@norrtalje.se

Dorotea Dragodan
Lärare musik åk 4-5
E-post: dorotea.dragodan@norrtalje.se

Conny Pettersson
Lärare trä metallslöjd åk 3-5
E-post: conny.pettersson@norrtalje.se

Årskurs 7 - 9
Telefon: 017671743

Årskurs 7
Lena Strandell
Lärare textilslöjd åk 6-9
E-post: lena.strandell@norrtalje.se

Tom von Sivers
Lärare svenska/engelska åk 7-9
E-post: tom.von-sivers@norrtalje.se

Nancy Nilsson
Lärare bild åk 4-9
E-post: nancy.nilsson@norrtalje.se

Virginia Isaksson
Lärare SO/engelska åk 7-9
E-post: virginia.isaksson@norrtalje.se

Årskurs 8
Annicka Johansson
Lärare idrott/SV åk 7-9
E-post: annicka.johansson@norrtalje.se

Isabella Sundell
Lärare NO/teknik åk 7-9
E-post: isabella.sundell@norrtalje.se

Fredrik Stigen Isberg
Lärare musik åk 6-9
E-post: fredrik.stigen-isberg@norrtalje.se

Årskurs 9
Stellan Armandsson
Lärare NO/matematik åk 7-9
E-post: stellan.armandsson@norrtalje.se

May Britt Sannerholt
Resursassistent åk 7-9
E-post: maybritt.sannerholt@norrtalje.se

Laetitia Delport
Lärare SO/engelska åk 7-9
E-post: laetitia.delport@norrtalje.se

Liselotte Wester
Lärare trä metallslöjd åk 9, HKK åk 6-9
E-post: Liselotte.wester@norrtalje.se

Hermine Plantin
Lärare matematik åk 7-9
E-post: hermine.plantin@norrtalje.se

Michael Trönnberg
Lärare trä- metallslöjd åk 5-8
E-post: michael.tronnberg@norrtalje.se

Norrtälje grundsärskola

Rektor: Bo Pettersson
Telefon: 017674762
E-post: 
bo.pettersson3@norrtalje.se

Fregatten och Solsidans fritids
Telefon: 017674698

Anna-Lena Österman
Resurs grundsärskolan
E-post: anna-lena.osterman@norrtalje.se

Berit Pettersson
Resurs grundsärskolan
E-post: berit.pettersson2@norrtalje.se

Cathrine Winström
Lärare grundsärskolan
E-post: cathrine.winstrom@norrtalje.se

Dan Svensson
Resurs grundsärskolan
E-post: dan.svensson@norrtalje.se

Ida Magnusson
Resurs grundsärskolan
E-post: ida.magnusson@norrtalje.se

Malin Lönn Norling
Resurs grundsärskolan
E-post: malin.lonn-norling@norrtalje.se

Ylva Melander
Resurs grundsärskolan
E-post: ylva.melander@norrtalje.se

Träningsskolan åk 3-6
Telefon: 0739623049

Helen Södergren Hedlund
Lärare grundsärskolan
E-post: helen.sodergren-hedlund@norrtalje.se

Grundsärskolan åk 7-9
Telefon: 017671007

Pernilla Ekelund
Lärare grundsärskolan
E-post: pernilla.ekelund@norrtalje.se

Fredrik Carpentsier
Lärare grundsärskolan
E-post: fredrik.carpentsier@norrtalje.se

Hans Lundgren
Resurs grundsärskolan
E-post: hans.lundgren@norrtalje.s

Ingela Georgsson
Resurs grundsärskolan
E-post: ingela.georgsson@norrtalje.se

Grundsärskolan åk 4-9
Telefon: 017674752

Heléna Heldring
Resurs grundsärskolan
E-post: helena.heldring@norrtalje.se

Jenny Pettersson
Lärare grundsärskolan
E-post: jenny.pettersson@norrtalje.se

Maka Vättö Folkesson
Lärare idrott/Resurs grundsärskolan
E-post: margit.vatto-folkesson@norrtalje.se

Marie Meijer
Lärare grundsärskolan
E-post: marie.meijer@norrtalje.se

Siv Magnusson
Resurs grundsärskolan
E-post: siv.magnusson@norrtalje.se

Fritidshem

Västergården (F-klass)
Telefon: 017671617
Mobil: 0739623296
E-post: fritidshemmet.vastergarden@norrtalje.se

Boel Söderbärg
Fritidspedagog
E-post: boel.soderbarg@norrtalje.se

Caroline Jacobsen
Fritidsledare
E-post: caroline.jakobsen@norrtalje.se

Erik Pettersson
Barnskötare
E-post: erik.pettersson@norrtalje.se

Östergården (åk 1)

Telefon: 017674603
Mobil: 0739623295
E-post: fritidshemmet.ostergarden@norrtalje.se

Beatricé Outinen
Resursassistent
E-post: beatrice.outinen@norrtalje.se

Chatarina Lakkonen
Fritidspedagog
E-post: chatarina.lakkonen@norrtalje.se

Krister Birgersson
IT ansvarig/ Fritidspedagog
E-post: krister.birgersson@norrtalje.se

Södergården (åk 2B+3A)
Telefon: 017671610
Mobil: 0739623297
E-post: fritidshemmet.sodergarden@norrtalje.se

Anders Engström
Barnskötare
E-post: anders.engstrom@norrtalje.se

Eva Niflis Ligné
Förskollärare/fritids
E-post: eva.ligne-niflis@norrtalje.se

Cecilia Elander
Fritidspedagog
E-post: cecilia.elander@norrtalje.se

Sofie Lundberg
Hälsopedagog/administratör
E-post: sofie.lundberg@norrtalje.se

Norrgården (åk 3)
Telefon: 017671418
Mobil: 0739623298
E-post: fritidshemmet.norrgarden@norrtalje.se

Ulrika Ahrnborg
Hälsopedagog
E-post: ulrika.ahrnborg@norrtalje.se

Chatarina Lakkonen
Fritidspedagog
E-post: chatarina.lakkonen@norrtalje.se

Melinda Sjölander
Fritidspedagog/musik grundsärskola
E-post: melinda.sjolander@norrtalje.se

Nordan (åk 4-6)
Telefon: 017671452
Mobil: 0735582177
E-post: fritidshemmet.nordan@norrtalje.se

Jessica Jansdotter
Barnskötare
E-post: jessica.jansdotter@norrtalje.se

Robert Persson
Fritidspedagog
E-post: robert.persson2@norrtalje.se

IT / Bibliotek

Krister Birgersson
IT ansvarig/ Fritidspedagog
Telefon: 017671402
E-post: krister.birgersson@norrtalje.se

Anette Fredriksson Wikström
It-pedagog, skolbibliotek
Telefon: 017671402
E-post: anette.wikstrom-fredriksson@norrtalje.se

Kök
Telefon: 017674621
E-post: grindskolankok@norrtalje.se

Kjell Gustavsson
Kock
E-post: kjell.gustavsson@norrtalje.se

Lars Nilsson
Kock
E-post : lars.nilsson2@norrtalje.se

Andreas Mattsson
Kock
E-post: andreas.mattsson@norrtalje.se

Sahar Hadi
Måltidsbiträde
E-post: sahar.hadi@norrtalje.se

Sabrina Parkkinen
Måltidsbiträde
E-post: sabrina.parkkinen@norrtalje.se

Lokalvård
Kontaktperson
Teija Frang-Gustavsson, verksamhetschef
Telefon: 017671910

Tonka Eterovic
Lokalvårdare
E-post: tonka.eterovic@norrtalje.se

Fatema Rajabi
Lokalvårdare
E-post: fatema.rajabi@norrtalje.se

Carina Åhlèn-Eriksson
Lokalvårdare
E-post: Carina.ahlen-eriksson@norrtalje.se

Benita Åkerback
Lokalvårdare
E-post: benita.akerback@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.