Fler bilder från Norrtälje
Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till Bålbroskolan i Rimbo.

Rektor

Sara Björklund
Sara.bjorklund@norrtalje.se
0175-739 63

Biträdande rektor

Annette Karlsson
Annette.karlsson@norrtalje.se
0175-739 61

Administratör

Therese Johansson
Therese.johansson@norrtalje.se
0175-740 45

Sjukanmälan- görs bäst via ”unikum familj” appen, Ladda ner appar till lärplattformen i Norrtälje kommun (norrtalje.se)
0175-740 42

År F

Arbetslagsledare Irene Jöngren
Irene.jongren@norrtalje.se

Fritidslärare Emmy Naess
Emmy.naess@norrtalje.se

Telefonnummer till arbetslag 3 och Humlan

År 1

Arbetslagsledare Camilla Bohlin
camilla.bohlin@norrtalje.se

Fritidsansvarig avdelning Sländan
Caroline Einarsson
Caroline.einarsson@norrtalje.se

Jessika Skans
Jessika.skans@norratlje.se

Telefonnummer till arbetslag F och sländan
073-558 21 89

År 2

Arbetslagsledare Petra Eriksson
Petra.eriksson@norrtalje.se

Fritidsansvarig Nilla Johansson
Gunilla.johansson@norrtalje.se

Telefonnummer till arbetslag 1 och Myran
073-558 21 91 eller 0175-740 63

År 3

Arbetslagsledare Malin Granat
Malin.granat@norrtalje.se

Fritidslärare Madde Olausson
Madelene.olausson@norrtalje.se

Telefonnummer till arbetslag 2 och Nyckelpigan
073-558 23 22 

Elevhälsan

Skolsköterska Irina Karlsson
Irina.karlsson@norrtalje.se
0176-710 97

Skolkurator

Daniella Hellström
Daniela.hellstrom@norrtalje.se
073-962 31 21

Speciallärare

Gunvor Strömbäck
Gunvor.stromback@norrtalje.se

Fler kontaktvägar i Norrtälje kommun

Till Grundskola och fritidshem
Senast ändrad: 2022-01-11
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.