Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Gå till innehåll Hoppa till navigeringen Gå till nyhetsarkiv Gå till söksida Gå till kontaktsida

Use Google to translate the website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till Bålbroskolan i Rimbo.

Rektor
Sara Björklund
Sara.bjorklund@norrtalje.se
0175 73963

Administratör
Therese Johansson
Therese.johansson@norrtalje.se
0175 74045

Sjukanmälan- görs bäst via ”unikum familj” appen, Ladda ner appar till lärplattformen i Norrtälje kommun (norrtalje.se)
0175 740 42


År F
Arbetslagsledare Helene Ordell
Helene.ordell@norrtalje.se

Fritidsansvarig avdelning Sländan
Caroline Einarsson
Caroline.einarsson@norrtalje.se

Jessika Skans
Jessika.skans@norratlje.se

Telefonnummer till arbetslag F och sländan
073-558 21 89


År 1
Arbetslagsledare Petra Eriksson
Petra.eriksson@norrtalje.se

Fritidsansvarig Nilla Johansson
Gunilla.johansson@norrtalje.se

Telefonnummer till arbetslag 1 och Myran
073-558 21 91 eller 740 63


År 2
Arbetslagsledare Malin Granat
Malin.granat@norrtalje.se

Fritidslärare Madde Olausson
Madelene.olausson@norrtalje.se

Telefonnummer till arbetslag 2 och Nyckelpigan
073-558 23 22 


År 3
Arbetslagsledare Irene Jöngren
Irene.jongren@norrtalje.se

Fritidslärare Emmy Naess
Emmy.naess@norrtalje.se

Telefonnummer till arbetslag 3 och Humlan


Elevhälsan
Skolsköterska
Patricia Engfeldt
Patricia.engfeldt@norrtalje.se
0176-284255

Skolkurator Daniella Hellström
Daniela.hellstrom@norrtalje.se
073-962 31 21

Speciallärare Gunvor Strömbäck
Gunvor.stromback@norrtalje.se

Kontaktcenter Norrtälje kommun
0176 71000

Till Grundskola och fritidshem
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.