Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Kontaktpersoner i VA-samfälligheter

Här finns kontaktuppgifter till de personer som är fastighetsägarnas kontaktperson i de områden som har bildat eller planerar att bilda en VA-samfällighet.

Finns inte det område med som du söker finns för närvarande ingen kontaktperson för området. Hör av dig till Kontaktcenter om uppgifterna nedan behöver uppdateras eller kompletteras.

Kontaktpersoner 

OmrådeNamn och e-postTelefon
Baltora

Sten Planebo
sten.planebo@tele2.se

073 573 08 75
Backa gård Per-Eric Alström
palstrom@hotmail.com

 
Björknäs-Gummarön Bengt Nordquist
din.hantverkare@tele2.se

070 863 11 40
Björnösund Rolf Arbacken
rolf.arbacken@comhem.se

070 520 92 28
Björkö-Örn

Anette Karlsson

anette.karlsson68@hotmail.se

070 795 53 58
Djurnäs Björn Ölander
bjorn.olander@gmail.com

076 105 60 70
Gillberga-Röllingen Per Askenström
per.askenstrom@bredband.net

070 763 15 71
Grovstanäs Nils Weidstam
nils.weidstam@almega.se

070 756 00 20
Gräddö-Asken Jan-Erik Svecke
jan-erik.svecke@etanet.se

070 558 19 65
Gräskö Lars Christersson
lars.christersson@telia.com

070 533 08 24
Hattsundet Jan Englund
jan@englund.me

076 102 86 18
Hattudden Hans Köpniwsky
hans@kopniwsky.com

070 699 14 28
Humlö-Nässelgrundet Jan Toresjö
jan_toresjo@tele2.se

070 547 65 01
Humlö-Sikströmmen Rolf Gustavsson
rogab@comhem.se

070 880 81 23
Hummelsvik Bengt Rudemyr
bengt@rudemyr.se

072 251 83 68
Håtöviken Michael Strandell
michael.strandell@itm.su.se

073 461 56 88
Issjö-By Mats Lundqvist
mlundqv@gmail.com

0708 41 87 96
Kaggeboda Christer Persson
christerpersson@telia.com

070 556 21 73
Lögla Per-Åke Eriksson
per-ake.eriksson@atg.se

070 527 20 24
Marö

Lennart Skoglund
lennart.skoglund@lpu.se

och
Håkan Söderlund
0851051147@telia.com

070 554 29 50

 
070 354 80 56

Måsholmen Michael Sörberg
mikael.sorberg@orionpharma.com

070 349 24 83

Nabbo, Sindvik Arne Jansson

arne.reekab@gmail.com

070 944 64 01
Norrmansö Rikard Lindberg
rikard.l.se@gmail.com

070 456 55 44
Nya Österäng Renate Giörloff
renate.giorloff@ica.se

073 435 30 00
Nänninge-Klohammaren Gösta Pazellt


 070 920 06 61
Oxholmen Mats Håkansson
mats@utvecklingsbolaget.com

070 632 07 05
Riksviken Berndt Hörnfeldt

berndt.hornfeldt@demato.se

070 620 97 20
Rådmanby Lars-Gunnar Börjesson

lgborjesson@telia.com

070 574 51 45
Rådmanby byalag Anders Öhman

anders@fto.se
070 780 02 66
Rådmahamns SFF Lars-Olov Olsson

lars.o.olsson@hotmail.se 

070 376 29 19

 Rådmansö-Båtsviken

Arne Mårtensson
arne@etanet.se

 0708 11 52 88

Skeppshusviken Per Forsman

per.forsman@it-huset.se

070 775 77 93
Sjötorpet Ragnar Kristensson

ragnar.kristensson@skl.se

073 326 74 88
Sollarö Hans Hedensjö

hans.hedensjo@telia.com

070 615 45 44
Uppnäs

Leif Nordh
leifnordh.byggass@telia.com

070 627 17 47
Västanvik GA:2

Thomas Carleson
carleson@bredband.net

070 760 79 15
Västergårdsbackens VA-samfällighet Anna Grafström
anna.grafstrom@gmail.com

073 684 30 84
Västernäs Mats Holmberg
mats.holmberg@etanet.se

070 922 43 85
Åkerö, Svilandet Peter Luning
peter.luning@swipnet.se

070 629 00 28
Åkerö-Västergården Åke Letsjö
ake@easymeet.se

0176 419 47
Äspholmen Anders Björkman
anders@smimedia.se

070 574 95 91
Östernäs-Häverö Thomas Åhlund
cta@bredband.net

070 837 69 82
Östernär George Boström
info@osternasvasam.se
070 844 11 33
Till Vatten och avlopp
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.