Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Personal A-Ö

All personal inom NKV.


Anita Konradsson
Telefon: 0176 715 45
anita.konradsson@norrtalje.se


Barbro Pearson 
Telefon: 0176-712 63 
barbro.pearson@norrtalje.se 


Barbro Wallgren
Telefon: 0176 747 84 
barbro.wallgren@norrtalje.se


Birgitta Svanström-Henningson
Telefon: 073-5582359
birgitta.svanstrom-henningson@norrtalje.se


Carina Wärn
0176-746 89
carina.warn@norrtalje.se


Christina Granberg
Telefon: 0176 746 97
christina.granberg@norrtalje.se


Elisabeth Svensson
Telefon: 073-5582270
elisabeth.svensson@norrtalje.se


Erik Karlsson
0176-718 51
erik.karlsson@norrtalje.se


Eva Sandström
Telefon: 0176 715 38
eva.sandstrom@norrtalje.se


Elvira Engman
elvira.engman@norrtalje.se


Hans-Peter Malmgren
Telefon: 0176 747 28
hans-peter.malmgren@norrtalje.se


Helena Karlsson
Telefon: 0176 716 67
helena.karlsson@norrtalje.se


Ilona Roberts
Telefon: 073-5583235
ilona.roberts@norrtalje.se 


Joachim Kahlert
Telefon: 0176 712 74
joachim.kahlert@norrtalje.se


Kate Landberg
Telefon: 0176-747 59
kate.landberg@norrtalje.se


Knut Nygaard
0176-719 36
knut.nygaard@norrtalje.se


Lars-Erik Berg
Telefon: 0176 718 91
lars-erik.berg@norrtalje.se


Lars Hugsén
0176-712 12 
lars.hugsen@norrtalje.se


Lena Pallgren
Telefon: 0176 710 89
lena.pallgren@norrtalje.se


Maria Lodenius
Telefon: 0176 716 66
maria.lodenius@norrtalje.s


Sara Widell
0176-747 78
sara.widell@norrtalje.se


Tina Lilja
0176-715 76 
tina.lilja@norrtalje.se

 

 

 

 

 

 

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.