Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Lärare på samhällsvetenskapsprogrammet

Här hittar du kontaktuppgifter till lärare på samhällsvetenskapsprogrammet.

Sammhällsvetenskap

 
Namn Kontaktuppgifter

Christina Aronsson Eriksson
Lärare

0176 719 49
christina.aronsson@norrtalje.se

Hanna Axén
Lärare

0176 719 49
hanna.axen@norrtalje.se

Katherine Berg
Lärare

0176 717 25 
katherine.berg@norrtalje.se

Göran Berglund
Lärare

0176 717 25
goran.berglund@norrtalje.se

Anne-Marie (Mia) Björck
Lärare

0176 717 25
anne-marie.bjorck@norrtalje.se

Ellen Eriksson
Lärare

0176 717 25
ellen.eriksson@norrtalje.se

Joachim Hedin
Lärare

0176 717 25
joachim.hedin@norrtalje.se

Anders Johansson
Lärare

0176 717 25
anders.johansson@norrtalje.se

Thomas Johansson 
Lärare

0176 719 49
thomas.johansson2@norrtalje.se

David Karlsson
Lärare

0176 719 49
david.karlsson@norrtalje.se

Jenny Lööf
Lärare

0176 717 25
jenny.loof@norrtalje.se

Ulrika Nordin
Lärare

0176 717 25
ulrika.nordin@norrtalje.se

Johan Nyberg
Lärare

0176 717 25
johan.nyberg@norrtalje.se

Daniel Revilla
Lärare

0176 717 25
antonio.revilla-osorio@norrtalje.se

Carin Thulin
Lärare
Tjänstledig  VT 2017

0176 717 25
carin.thulin@norrtalje.se

Isabelle Thunberg
Lärare
 0176 717 25
isabelle.thunberg@norrtalje.se

Evelina Vatshaug
Lärare

0176 717 25
evelina.vatshaug@norrtalje.se

 

Samhällsvetenskap Flex

 
 Namn  Kontaktuppgifter
Karin Avellan-Hultman
Lärare
073 558 24 12
karin.avellan-hultman@norrtalje.se
Marie Bjureström
Lärare
 0176 71 791
marie.bjurestrom@norrtalje.se
Pia Cederholm
Lärare
 0176 71 791
pia.cederholm@norrtalje.se
×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.