Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Lärare på gymnasiesärskolan

Här hittar du kontaktuppgifter till lärare på gymnasiesärskolan.

 Naturbruksprogrammet

NamnKontaktuppgifter

Karin Andersson
Instruktör

0175 604 29
karin.andersson3@norrtalje.se  

Christer Halling
Lärare

0175 604 29
christer.halling@norrtalje.se

Marie Jarting
Lärare

0175 604 29
marie.jarting@norrtalje.se

Nils-Gunnar Mattsson
Instruktör

0175 604 29
nils-gunnar.mattsson@norrtalje.se

Jan Ryderborn
Lärare

0175 604 29
jan-olov.ryderborn@norrtalje.se

Ulrika Tjernström
Personlig assistent

0175 604 29
ulrika.tjernstrom@norrtalje.se

Administration- och handelsprogrammet

NamnKontaktuppgifter

Ann Louise Griberg
Elevassistent

0176 717 93
ann-louise.griberg@norrtalje.se

Mathias Hummelmo
Elevassistent 

0176 717 93
erik.hummelmo@norrtalje.se

Maria Söderlund Lundman
Lärare

0176 716 65, 073 962 36 01
maria.soderlund-lundman@norrtalje.se

Stefan Meuller
Lärare

0176 716 68
stefan.meuller@norrtalje.se

Mats Olsson
Lärare

0176 716 68
mats.olsson@norrtalje.se

Frode Pedersen
Lärare

0176 717 93
frode.pedersen
@norrtalje.se

Individuella programmet

NamnKontaktuppgifter
Jessica Gustafsson
Lärare

0176 716 68
jessica.gustafsson@norrtalje.se

Helena Lindhe
Elevassistent

0176 716 68
Helena.Lindhe@norrtalje.se

Caroline Lütz
Lärarassistent

0176 716 68
caroline.lutz@norrtalje.se

Marielle Rosell
Elevassistent

0176 717 93
marielle.rosell@norrtalje.se

Catarina Widlund
Lärarassistent

0176 716 68
catarina.widlund@norrtalje.se 

Michael Örtengren
Elevassistent

0176 716 68
Michael.ortengren@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.