Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Göm
Starta ny chatt

Lärare på el- och energiprogrammet

Här hittar du kontaktuppgifter till lärare på el- och energiprogrammet.

NamnKontaktuppgifter

Mattias Andersson Örnberg
Elevassistent

0176 719 32
Mattias.andersson-ornberg@norrtalje.se

Adrian Axemo
Lärare


adrian.axemo@norrtalje.se

Jonathan Bodman
Lärare

073 962 31 13
jonathan.bodman@norrtalje.se 

Alvaro Claure
Lärare

0176 719 32
alvaro.claure@norrtalje.se

Stiv Grönlund
Lärare

073 962 31 07
Stiv.gronlund@norrtalje.se
Dick Helvinsson
Lärare
0176 747 15
dick.helvinsson@norrtalje.se

Fia Johansson
Lärare

0176 747 15
Fia.Johansson@norrtalje.se

Kenneth Oresved
Lärare

0176 747 15
kenneth.oresved@norrtalje.se

Jimmy Wester
Lärare

073 962 31 05
jimmy.wester@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.