Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Lärare på ekonomiprogrammet

Här hittar du kontaktuppgifter till lärare på ekonomiprogrammet.


 

NamnKontaktuppgifter
Jonas Gustafsson
Lärare

0176 711 67
jonas.gustafsson2@norrtalje.se

Anna Hockman
Lärare

0176 711 67
anna.hockman@norrtalje.se

David Holmström
Lärare

0176 711 67
david.holmstrom@norrtalje.se

Kathrin Larsen 
Lärare (Tjänstledig)

0176 711 67
kathrin.larsen@norrtalje.se

Maria Soukka
Lärare

0176 711 67
maria.soukka@norrtalje.se

Sofie Videfors
Lärare

0176 711 67
sofie.videfors@norrtalje.se

Bertil Westerlund
Lärare

0176 711 67
bertil.westerlund@norrtalje.se

Martin Zung Stribell
Lärare

073 962 38 23
martin.zung-stribell@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.