Fler bilder från Norrtälje

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.  

Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss

Just nu kan du nå oss på följande sätt:
Chatta med oss
Så här hanterar vi dina personuppgifter
Ring oss på 0176 710 00
Ring oss på 0176 710 00
Göm
Starta ny chatt

Kontaktuppgifter

Telefonnummer för sjukanmälan

Grundskola
Förskoleklass
Telefon: 71617

Årskurs 1 och 3
Telefon: 71086

Årskurs 2
Telefon: 71087

Årskurs 4 - 6
Telefon: 71083

Årskurs 7 - 9
Telefon: 71743

Särskolan
Fregatten och Solsidans fritids
Telefon: 017674698

Träningsskolan
Telefon: 0739623049

Grundsär, åk 7-9
Telefon: 017671007

Grundsär åk 2-9
Telefon: 017674752

Fritidshem
Östergården
Telefon: 74603
Mobil: 0739623295
E-post: fritidshemmet.ostergarden@norrtalje.se

Västergården
Telefon: 71617
Mobil: 0739623296
E-post: fritidshemmet.vastergarden@norrtalje.se

Södergården
Telefon: 71610
Mobil: 0739623297
E-post: fritidshemmet.sodergarden@norrtalje.se

Norrgården
Telefon: 71418
Mobil: 0739623298
E-post: fritidshemmet.norrgarden@norrtalje.se

Nordan
Telefon: 71452
Mobil: 0735582177
E-post: fritidshemmet.nordan@norrtalje.se

Elevhälsan
Skolsköterska
Gunelli Lundqvist
Telefon: 0739623931

Skolsköterska
Josephine Hässler (onsdagar)
Telefon: 0739623710

Skolkurator
Emma Olofsson
Telefon: 0739623834, 017671057

Skolpsykolog
Annika Tell
Telefon: 017674103

Vi som arbetar på Grindskolan 2017/2018
Agerfalk Helena
Lärare 1-3
Telefon: 017671086
E-post: helena.agerfalk@norrtalje.se

Ahrnborg Ulrika
Hälsopedagog
Telefon: 017671418
E-post: ulrika.ahrnborg@norrtalje.se

Almén Suzanne
Resursassistent
Telefon: 017671402
E-post: suzanne.almen@norrtalje.se

Almli Inger
Resurs
Telefon: 017671007
E-post: inger.almli@norrtalje.se

Andersson Iréne
Lärare F-3
Telefon: 017671617
E-post: irene.andersson@norrtalje.se

Bergvall Dahlkar Jenny
Förskollärare
Telefon: 017671617
E-post: jenny.bergvall-dahlkar@norrtalje.se

Birgersson Krister
IT ansvarig/ Fritidspedagog
Telefon: 017674603
E-post: krister.birgersson@norrtalje.se

Carpentsier Fredrik
Lärare grundsärskolan
Telefon: 017671083
E-post: fredrik.carpentsier@norrtalje.se

Christiernin Anna
Lärare 4-6
Telefon: 017671083
E-post: anna.christiernin@norrtalje.se

Collstam Annica
Lärare 4-6
Telefon: 017671083
E-post: annika.collstam@norrtalje.se

Dajotoy Joy
Lärare idrott, åk 1-3
Telefon: 017671402
E-post: christianjoy.dajotoy@norrtalje.se

Delport Laetitia
Lärare 7-9
Telefon: 017671743
E-post: laetitia.delport@norrtalje.se

Ekelund Pernilla
Lärare grundsärskolan
Telefon: 017671083
E-post: pernilla.ekelund@norrtalje.se

Ekstrand Anna
Administrativ samordnare
Telefon: 017671402
E-post: anna.ekstrand@norrtalje.se

Elander Cecilia
Fritidspedagog
Telefon: 017671418
E-post: cecilia.elander@norrtalje.se

Eriksson Cecilia
Rektor
Telefon: 017671415
E-post: cecilia.eriksson@norrtalje.se

Ersson Anna
Biträdande rektor
Telefon: 017671367
E-post: anna-lena.ersson@norrtalje.se

Eterovic Tonka
Lokalvårdare
Telefon: 017671402
E-post: tonka.eterovic@norrtalje.se

Fagertun Charlott
Lärare 1-3
Telefon: 017671086
E-post: charlott.fagertun@norrtalje.se

Forsberg Inger
Lärare textilslöjd åk6
Telefon: 017671402
E-post: inger.forsberg@norrtalje.se

Fredriksson Wikström Anette
It-pedagog, skolbibliotek, bildlärare
Telefon: 017671402
E-post: anette.wikstrom-fredriksson@norrtalje.se

Georgsson Ingela
Resursassistent
Telefon: 017671007
E-post: ingela.georgsson@norrtalje.se

Granqvist Robin
Lärare idrott, Resursassistent
Telefon: 017671743
E-post: robin.granqvist@norrtalje.se

Gustavsson Kjell
Kock, köksledare
Telefon: 0176224384
E-post: kjell.gustavsson@norrtalje.se

Hadi Wared Sahar
Ekonomibiträde
Telefon: 0176224384
E-post: sahar.hadi@norrtalje.se

Hammar Maria
Lärare 4-6
Telefon: 017671083
E-post: maria.hammar@norrtalje.se

Hedlund Södergren Helen
Lärare grundsärskolan
Telefon: 0739623049
E-post: helen.sodergren-hedlund@norrtalje.se

Heldring Helena
Resurs
Telefon: 017674752
E-post: helena.heldring@norrtalje.se

Hässler Josephine
Skolsköterska (onsdagar)
Telefon: 0739623710
E-post: josephine.hassler@norrtalje.se

Irrabarra Guadelupe
Lärare spanska
Telefon: 017671743
E-post: guadeaupe.irrabarra-perez@norrtalje.se

Jacobsen Caroline
Fritidsledare
Telefon: 017674603
E-post: caroline.jakobsen@norrtalje.se

Jansdotter Jessica
Barnskötare
Telefon: 017671610
E-post: jessica.jansdotter@norrtalje.se

Joelsson Christine
Förskollärare
Telefon: 017671617
E-post: christine.joelsson@norrtalje.se

Johansson Annicka
Lärare 7-9
Telefon: 017671743
E-post: annicka.johansson@norrtalje.se

Jönsson Lee
Lärare 1-3
Telefon: 017671086
E-post: lee.jonsson@norrtalje.se

Lakkonen Chatarina
Fritidspedagog
Telefon: 017674603
E-post: chatarina.lakkonen@norrtalje.se

Larson Carina
Specialpedagog
Telefon: 017671402
E-post: carina.larson@norrtalje.se

Lindholm Mikael
Hälsopedagog
Telefon: 017671452
E-post: mikael.lindholm@norrtalje.se

Ljung Malin
Lärare idrott
Telefon: 017671402
E-post: malin.ljung@norrtalje.se

Lundberg Sofie
Hälsopedagog
Telefon: 017671610
E-post: sofie.lundberg@norrtalje.se

Lundell Lena
Fritidspedagog
Telefon: 017671418
E-post: lena.lundell@norrtalje.se

Lundgren Hans
Resurs
Telefon: 017671007
E-post: hans.lundgren@norrtalje.s

Lundqvist Gunneli
Skolsköterska
Telefon: 0739623931
E-post: gunneli.lundqvist@norrtalje.se

Lönn Norling Malin
Resurs
Telefon: 017674698
E-post: malin.lonn-norling@norrtalje.se

Magnusson Ida
Resurs
Telefon: 017674698
E-post: ida.magnusson@norrtalje.se

Magnusson Siv
Resurs
Telefon: 017674752
E-post: siv.magnusson@norrtalje.se

Medberg Therese
Lärare 4-7 (mammaledig)
Telefon: 017671083
E-post: therese.medberg@norrtalje.se

Meijer Marie
Lärare grundsärskolan
Telefon: 017674752
E-post: marie.meijer@norrtalje.se

Melander Ylva
Resursassistent
Telefon: 0739623049
E-post: ylva.melander@norrtalje.se

Mörrby Catharina
Lärare 4-7
Telefon: 017671083
E-post: catharina.morrby@norrtalje.se

Niflis Ligné Eva
Förskollärare/fritids
Telefon: 017671610
E-post: eva.Ligne-niflis@norrtalje.se

Nilsson Lars
Kock
Telefon: 0176224384
E-post : lars.nilsson2@norrtalje.se

Nilsson Nancy
Lärare bild
Telefon: 017671402
E-post: nancy.nilsson@norrtalje.se

Oliva Sara
Lärare spanska
Telefon: 017671743
E-post: sara.oliva-caroca@norrtalje.se

Olofsson Emma
Skolkurator
Telefon: 0739623834, 017671057
E-post: emma.olofsson@norrtalje.se

Otterman Fackel Gertrud
Lärare 1-3
Telefon: 017671086
E-post: gertrud.fackel-otterman@norrtalje.se

Palmcrantz Elisabeth
Studie yrkesvägledare
Telefon: 017671402
E-post: elisabeth.palmcrantz@norrtalje.se

Persson Robert
Fritidspedagog
Telefon: 017671418
E-post: robert.persson@norrtalje.se

Pettersson Andreas
Lärare sv, id 7-9
Telefon: 017671743
E-post: andreas.pettersson@norrtalje.se

Pettersson Berit
Resurs
Telefon: 017671083
E-post: berit.pettersson@norrtalje.se

Pettersson Erik
Resurs
Telefon: 017671617
E-post: erik.pettersson@norrtalje.se

Pettersson Jenny
Lärare grundsärskolan
Telefon: 017674752
E-post: jenny.pettersson@norrtalje.se

Pettersson Conny
Lärare tm 3-9
Telefon: 017671402
E-post: conny.pettersson@norrtalje.se

Plantin Hermine
Lärare 7-9
Telefon: 017671743
E-post: hermine.plantin@norrtalje.se

Rangemo Amanda
Lärare 1-3
Telefon: 017671086
E-post: amanda.rangemo@norrtalje.se

Sannerholt May Britt
Resursassistent
Telefon: 017671743
E-post: maybritt.sannerholt@norrtalje.se

Sarlin Maria
Lärare 1-6
Telefon: 017671082
E-post: maria.sarlin@norrtalje.se

Sjögren Kristina
Lärare 4-6
Telefon: 017671083
E-post: kristina.sjogren@norrtalje.se

Sjöholm Josephine
Lärare 4-7
Telefon: 017671083
E-post: josephine.sjoholm@norrtalje.se

Sjölander Melinda
Fritidspedagog
Telefon: 017671617
E-post: melinda.sjolander@norrtalje.se

Stark Annika
Lärare 1-3
Telefon: 017671086
E-post: annika.stark@norrtalje.se

Stigen Isberg Fredrik
Lärare mu 4-9
Telefon: 017671743
E-post: fredrik.stigen-isberg@norrtalje.se

Strandell Lena
Lärare textilslöjd
Telefon: 017671402
E-post: lena.strandell@norrtalje.se

Sundell Isabella
Lärare 7-9
Telefon: 017671743
E-post: isabella.sundell@norrtalje.se

Svensson Dan
Resurs
Telefon: 017671083
E-post: dan.svensson@norrtalje.se

Svärd Julia
Resurs
Telefon: 0739623049
E-post: julia.svard@norrtalje.se

Svärd Kristina
Förskollärare
Telefon: 017671617
E-post: kristina.svard@norrtalje.se

Szöges Helena
Lärare eng 6-9
Telefon: 017671743
E-post: helena.szoges@norrtalje.se

Söderbärg Boel
Fritidspedagog
Telefon: 017671617
E-post: boel.soderbarg@norrtalje.se

Tillström Sofie
Förskollärare
Telefon: 017671617
E-post: sofie.tillstrom@norrtalje.se

Trönnberg Michael
Lärare trä- metallslöjd
Telefon: 017671402
E-post: michael.tronnberg@norrtalje.se

Törnsten Helen
Lärare textilslöjd
Telefon: 017671402
E-post: varunee.tornsten@norrtalje.se

Walter Anette
Lärare 1-3
Telefon: 017671087
E-post: anette.walter@norrtalje.se

Vättö Folkesson Margit
Lärare idrott/Resurs grundsärskolan
Telefon: 017671752
E-post: margit.vatto-folkesson@norrtalje.se

Wester Liselotte
Lärare tm, hkk 6-9
Telefon: 017671743
E-post: Liselotte.wester@norrtalje.se

Winström Cathrine
Lärare grundsärskolan
Telefon: 017674698
E-post: cathrine.winstrom@norrtalje.se

Åhlèn-Eriksson Carina
Lokalvårdare
Telefon: 017671402
E-post: Carina.ahlen-eriksson@norrtalje.se

Österman Anna-Lena
Resurs
Telefon: 017674698
E-post: anna-lena.osterman@norrtalje.se

×

Tyck till om den här sidan

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem. Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge dig återkoppling. Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.